בית המשפט המחוזי בחיפה גזר ביום חמישי, 18 שנות מאסר על יהודית מרר בת ה-75 מאור עקיבא, שרצחה באלימות קשה ואכזרית את אחותה זריפה מאמוס בת ה-78.

כאמור פרסמנו שיהודית מרר הורשעה בעבירת המתה בנסיבות של אחריות מופחתת, ולא ברצח בכוונה בו היא הואשמה לפני כשנתיים.

יהודית מרר אישה אלימה רצחה את אחותה ביום ה-21 ביוני 2021, בדירתה של זריפה מאמוס בעיר חדרה, יהודית מרר התארחה אצל אחותה לאחר ששברה את רגלה ואיבדה את כושר עבודתה.

על פי כתב האישום, יהודית מרר הכתה באמצעות עלי מתכת מספר פעמים בראשה ובפניה של אחותה זריפה מאמוס בעת שישבה על אסלת השירותים ואף אחרי שנפלה ממנה, ואחר כך בקור רוח שטפה את שערה.

“המנוחה הייתה לא אחרת מאחותה, בשר מבשרה, והעובדה שאותה אחות אשר בעצמה סבלה מבעיות רפואיות קשות הסכימה לקבלה תחת צל קורתה בצר לה מקום בו ילדיה שלה נמנעו מעשות כן והיא גמלה לה ברעה תחת טובה”

השופטים בגזר הדין

זאת ועוד, השופטים קבעו כי יהודית מרר שרצחה את אחותה “היתה מודעת למצבה ולמעשיה ונקטה התנהלות רצונית ומודעת של התנתקות על מנת לנסות להימלט מאימת הדין”.

כאמור, יהודית מרר הורשעה בעבירת המתה בנסיבות של אחריות מופחתת ונגזרו עליה 18 שנות מאסר ותפצה את שאריה של המנוחה ב-258 אלף שקלים, הסכום המקסימלי הקבוע בחוק.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה