לטענת משרד הרווחה שכל יעודו קידום מעמד האישה ופגיעה בגברים, פרסם נתונים לרגל יום המאבק הבין לאומי באלימות כלפי נשים: “מספר הבקשות למנוע מגברים לשאת נשק שילש את עצמו, בכל שנת 2022 הוגשו שש בקשות להערכת מסוכנות לגברים שביקשו לשאת נשק והם מוכרים לשירותי הרווחה, בעוד שמאז אישור ההקלות לפני כחודש כבר הוגשו 18 בקשות.”

בואו נראה אם יש גידול בבקשות: משרד הרווחה טוען לזינוק בבקשות להערכת מסוכנות לגברים שביקשו לשאת נשק מ-6 בשנת 2022 ל-18 בשנת 2023.

תעמולת השקרים הפמיניסטיים לא נחה לרגע גם לא כאשר מתנהלת מלחמה בעזה: בעקבות החלטת השר בן גביר על הקלה משמעותית בתנאים לקבלת רישיון נשיאת נשק. מתחילת שנת 2023 ועד פרוץ המלחמה הוגשו יותר מ-272 אלף בקשות לעומת כ-41 אלף בקשות בשנת 2022. זאת אומרת זינוק של פי 6.5 מבכל שנת 2022 ושנת 2023 עדיין לא תמה.

למעשה, יש ירידה באופן יחסי בכמות הבקשות להערכת מסוכנות.

זאת ועוד, חשוב להדגיש העובדה שהוגשה בקשה להערכת מסוכנות לצורך הנפקת רשיון נשק אינה מעידה על מסוכנות של האדם, הרי לשם כך נשלח להערכת מסוכנות – נכון?

בשורה התחתונה , שקרים ותעמולה פמיניסטית.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

One thought on “זינוק במספר הבקשות למנוע מגברים לשאת נשק – אמת או שוב תעמולה פמיניסטית?”
  1. אם גבר לא יתחתן גבוה הסיכוי שיוכל להגן על עצמו כי אז הגוף שקורא לעצמו “משרד הרווחה” לא יכריז עליו מסוכן והוא יוכל להוציא רישיון לנשק להגן על עצמו.

השאר תגובה