הרשימה השחורה: בית המשפט המחוזי בבאר שבע, הרשיע אתמול (שלישי) על פי הודאתה,אישה אלימה בתיה דיין מנהלת גן “לוליקט” בקרית מלאכי, בעבירות התעללות ותקיפה של קטינים והשארת ילד בלא השגחה, זאת לאחר שנחזו מעל לחמישים אירועים שונים בהם תקפה פעוטות בגן.

במסגרת הסדר טיעון, שלא כלל הסכמות לגבי העונש, הוגש כתב אישום מתוקן בו הודתה הנאשמת.

מכתב האישום המתוקן עולה כי בתקופה הרלבנטית היו בגן 16 פעוטות בגילאי חצי שנה ועד גיל שלוש וחצי. בתיה דיין בהיותה אחראית על הפעוטות בגן, צעקה על הפעוטות בגן ותקפה כשמונה מהם.

בתיה דיין אישה אלימה: הכתה את הפעוטות בכל חלקי גופם, דחפה אותם, צבטה אותם, השתמשה נגדם בכוח מופרז, הטיחה אותם לרצפה לספה או ללול, השאירה אותם ללא השגחה ועוד.

בנוסף בתיה דיין שביצעה את מעשיה לעיני כל הפעוטות בגן, ביצעה עבירה של התעללות נפשית כלפי כלל הפעוטות בגן. זאת בין היתר לאור תדירות המעשים הימשכותם, גילם הצעיר של הפעוטות, פערי הכוחות ועוד

כפי שפרסמנו פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד בתיה דיין בעלת הגן “לוליקאט” מקרית מלאכי נאשמת שנהגה באלימות שיטתית ובאכזריות כלפי פעוטות שהיו תחת אחריותה.

בתחילה יוחסו לבתיה דיין, אישה אלימה, 31 מקרים של התעללות במהלכם הכתה את הפעוטות בידה בכל חלקי גופם, דחפה אותם וצבטה אותם.

תגיות:  Child abuse אבות למען צדק אלימות נגד ילדים גני ילדים גננת מתעללות בפעוטות .

אבות למען צדק.

The Blacklist violent woman

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה