• ניתוח וסקטומי – למנוע גניבת זרע
  בתקופה בה גברים אינם מוגנים בבתי משפט מפני נשים אשר מתכננות ומבצעות גניבת זרע המביאה גברים רבים לקריסה כלכלית ונפשית, הפתרון היחיד שנותר לגברים במרבית המקרים הינו ניתוח וסקטומי (עיקור).
 • 100 בנים בשבי החמאס – חיי גברים חשובים, לא פחות – Men’s lives matter, no less
  ממשלת ישראל החליטה לעשות סלקציה, נשים לחיים והבנים שלכם למוות. 100 בנים בשבי החמאס – משחררים נשים וילדים ומה עם גברים, האם חיי הבנים שלכם שווים פחות?
 • הצעת חוק שימוש בזרעו של נפטר לשם הולדה
  מחר יום רביעי מתוכנן דיון בוועדת הבריאות בכנסת בנושא הצעת חוק שימוש בזרעו של נפטר לשם הולדה נובמבר 2023.
 • זינוק במספר הבקשות למנוע מגברים לשאת נשק – אמת או שוב תעמולה פמיניסטית?
  לטענת משרד הרווחה שכל יעודו קידום מעמד האישה ופגיעה בגברים, מספר הבקשות למנוע מגברים לשאת נשק שילש את עצמו, בכל שנת 2022 הוגשו שש בקשות להערכת מסוכנות לגברים שביקשו לשאת נשק והם מוכרים לשירותי הרווחה, בעוד שמאז אישור ההקלות לפני כחודש כבר הוגשו 18 בקשות. בואו נראה מה קרה: מתחילת שנת 2023 ועד פרוץ המלחמה הוגשו יותר מ-272 אלף בקשות לעומת כ-41 אלף בקשות בשנת 2022. זאת אומרת זינוק של פי 6.5 מבכל שנת 2022 ושנת 2023 עדיין לא תמה.
 • היום 19 בנובמבר,יום הגבר הבינלאומי, מלחמה בעזה, האם חייו של גבר שווים פחות?
  ביום הטבח ה-7 לאוקטובר נטבחו ילדים, גברים ונשים וכל מדינת ישראל מנרמלת את החמלה לחיי “נשים וילדים” והעדר אמפטיה לחייהם של גברים. אפשר להניח שאין לכם מושג על מה אני מדבר, אבל אם תקשיבו היטב לאופן הצגת מעשי הזוועה בתקשורת מהיום הראשון לטבח המחריד ולאחר מכן המעבר למלחמה. תגלו שכל הדוברים החל מראש הממשלה דרך השרים ויושבי האולפנים מדברים רק על “הנשים והילדים החטופים” לעיתים מציינים גם את הזקנים. לרגל יום הגבר הבינלאומי 2023.
 • ציפי דינר נאשמת באונס בנסיבות מחמירות ומעשים מגונים
  בדצמבר 2021 , פרסמנו את החשדות שהיו נגד המחנכת ציפי דינר, כאשר אחת הנפגעות טענה כי “היא הפכה אותי לשפחת מין” , כעת הגישה נגדה הפרקליטות כתב אישום חמור על אונס בנסיבות מחמירות ומעשים מגונים.
 • לעמותת אבות למען צדק דרושים מתנדבים
  עמותת אבות למען צדק, קוראת לציבור להתנדב בעמותה.
 • תוחלת החיים של נשים נשואות גדולה יותר מגרושות
  בניגוד לנרטיב הפמיניסטי ולקמפיינים שמטרתם החלשת מעמד המשפחה – ממחקרים עולה כי תוחלת החיים של נשים נשואות גדולה יותר, בהתאמה גם של גברים נשואים.נשים רווקות ונשים גרושות – שתי קטגוריות שמתחרות ביניהן על התואר המפוקפק של ״מתות הכי הרבה״.
 • 10 בספטמבר – היום הבינלאומי למניעת אובדנות.
  אובדנות הינה תופעה שאינה מבחינה בין מעמדות, קיימת בכל שכבות החברה,בשנה מתאבדים רשמית כ-300 גברים וכ-70 נשים. ובפועל יותר מ-400!  להערכתנו מספר המתאבדים גדול יותר מאז משבר הקורונה, ומשרד הבריאות לא עדכן דוחות מעל שלוש שנים.
 • אותרו הקטינות שנחטפו, האם נעצרה בחשד לחטיפה
  המשטרה מצאה הלילה את שתי הילדות ליבה (בת 8) ושרה (בת 12) יחד עם אימן בקריית ים. האם נעצרה בחשד לחטיפה.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

2 thoughts on “תקציר השבוע שהיה – אבות למען צדק”
 1. לא יהיה שום צדק לאבות שהם גברים גרושים כל עוד שופטי המשפחה יהיו בעלי סמכות לנתק אבות מילדייהם…אפילו בלי להכיר אותם ובלי שדיברו איתם רק בהסתמך על תסקיר הלא ראויה לכלום הקרויה פקידת סעד לחוק נוער שהיא פמינאצית בהשקפתה ודעותיה לגבי מיגדר מוטות מלכתחילה..לגזול מאבא יהודי הורות על ילדיו בישראל בלי להכיר אותו ביכלל ולרצוח את נפשו שקולה בעיני לפשעי הנאצים .מצטער-לא לשם כך הוקמה המדינה הזאת !!! במקום ביטחון קיבלנו פה החרבה ואסון.

השאר תגובה