די להסתה נגד גברים הבנים שלכם

הרצח המזעזע מסוף השבוע הפעיל את קמפיין גיוס התקציב מבית היוצר של ארגוני שנאת הגברים.

חדשות לבקרים כתבות בתקשורת במסע, ציני, הזוי, בלתי נלאה להשיג מאות מיליוני שקלים לארגוני הנשים המתבסס על האמפטיה הציבורית לנשים הנרצחות.

כל נרצחת הופכת לקומה נוספת בבנין השנאה ורדיפת הגברים היהודים, כל נרצחת מוסיפה שורה תקציבית לשלושת מיליארדי השקלים המוזרמים מידי שנה לארגוני פירוק המשפחה.

במדינה בה כ-4.5 מיליון נשים, נרצחות בשנה כ- 3 נשים יהודיות, כל אחת מהן עולם ומולאו, ועדיין במבט מפוכח ונטול אג'נדה ברור לכל בר דעת שאין כאן תופעה של רצח נשים, אין כאן שעת חירום למין הנשי בישראל – לא נרצחת בכל יום אישה בישראל.

בשנת 2018 נרצחו 6 נשים במגזר היהודי, בשנת 2019 נרצחו 3 נשים במגזר היהודי, בשנת 2020 נרצחו 3 נשים במגזר היהודי!

במונחים סטטיסטיים 3 נשים הנרצחות בשנה זה נתון לא מדיד!  לא בגלל שאני מזלזל ברצח של נשים, אלא בגלל שבמדינה בה חיים 9 מיליון אזרחים לא ניתן להקטין את מספר הנרצחות לאפס גם אם תעמידו שוטר ליד כל אישה!!!.

למעשה הסיכוי של אישה להרצח עולה על אחת למיליון!

בישראל נרצחות נשים בדיוק כפי שנרצחים גברים, בקירוב בין 60-70 אחוז מאירועי הרצח קשורים באנשים מתרבות אשר זרה לנו, מרבית אירועי הרצח בישראל מתרחשים בחברה הערבית או בקרב מהגרים שהביאו עימם תרבות אשר זרה לנו – פתרון סכסוכים באמצעות אלימות ורצח.

המנגנון המונע בדמן של הנרצחות בישראל אשר הוקם ונפרס בישראל בכל צומת החלטה, הפך לסכנה מוחשית למשפחה הישראלית, לכל בן זכר, ובעיקר החמיר את בעיית הדמוגרפיה הפועלת נגד רוב יהודי בישראל.

נוסיף לכך, את רדיפת הגבר היהודי בסכסוכים משפחתיים אשר אינם סוד יותר, בנינו גדלים עם הידיעה שאם ינשאו יש להם סיכוי סביר להתגרש ולהיות נרדפים על ידי שונאות המין הגברי העוברות הכשרה יעודית בתורת המגדר בלימודי חינוך, עבודה סוציאלית, באקדמיה, במערכת המשפט.

לאותן הנשים המסיתות וזורעות ריב ומדון בין המונים, רק אזכיר – כשאת מסיתה נגד כל הגברים, את פוגעת,בבנים שלנו, באבות שלנו, באחים שלנו, בבעלך אם יש לך כזה ואינך מנויה על בנק הזרע – די לשנאה נגד גברים

אבות למען צדק

By אבות למען צדק

עמותת אבות למען צדק

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: