מעגל גברים תהליכי תל אביב| מחזור 10/22.

מרגיש שקוף? מרגיש שלא מבינים אותך? שקשה לך להתבטא? מרגיש בודד? עובר עליך משהו? אתה לא לבד, הרבה גברים עוברים דברים דומים, אבל חוששים לדבר עליהם או שאין להם עם מי.

גם מניסיון אישי שלי וגם כמנחה קבוצות ומעגלי שיח ומטפל רגשי. לקח לי זמן, אבל הצלחתי במסע שלי לדבר על דברים, לדבר עליהם ולרפא נקודות כואבות שסחבתי אותן במשך תקופה ארוכה. מאז כחמש שנים שחזרתי מאירופה, אני ממשיך ללוות גברים וגם נשים בדרך שלהם לאיכות חיים טובה יותר.

בתחילת אוקטובר נפתח מחזור חדש של מעגל גברים תהליכי הכולל 10 מפגשי עומק בסביבה גברית איכותית. יחד אנחנו מחזקים זה את זה, מעודדים, תומכים, משתפים, לומדים, ויוצרים חברויות חדשות.

הקסם הזה קורה אחת לשבוע בימי חמישי בערב בתל אביב באווירה ביתית ומזמינה. הקבוצה הייחודית שלנו אינה “עוד מעגל” שיח לגברים, כי בנוסף לשיתופים מקבלים כאן גם תכנים וכלים מעשיים מתחום הטיפול הרגשי להטמעה בחיי היומיום שלנו.

חבר, ב-6.10, אוטוטו אנחנו מתחילים. אם אתה רוצה שינוי בחייך, המקום שלך איתנו. ואם אתה מעט מהסס, בוא למפגש הראשון ולאחריו תחליט בנחת.

בתמונה חברי הקבוצה ממחזור קודם של המעגל שלנו. צילום: אוסף פרטי.

בקישור הזה אתה מצטרף אלינו: https://lp.vp4.me/qhed

מוזמן לדבר איתי, משה 0544878642

משה אושפיז – בונים לך חוסן אישי.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה