אישה אלימה, תושבת קרית ביאליק מואשמת שתקפה את בעלה באמצעות סכין לאחר שהאשים אותה כי היא בוגדת בו.

גבר במצוקה, מקרית ביאליק התעמת עם אשתו לאחר שמצא בטלפון הסלולרי שלה הודעה מגבר אחר. במהלך הוויכוח האישה נטלה סכין מטבח, הניפה אותה לעבר בן זוגה ופצעה אותו בראשו. היא מואשמת שתקפה גם את ילדיה.

בנוסף, היא מואשמת שבמהלך השנים תקפה את ילדיה. השבוע הוגש נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד לתום ההליכים.

לאישה ולבעלה שני ילדים קטינים, והם מתגוררים יחד. ביום שלישי שעבר בשעות הבוקר שב הבעל מבילוי עם אחד הילדים והתקשר לאשתו לשאול אותה על מיקומה, והיא השיבה ‘בבית’, אך כששב הביתה, לא היתה שם, ורק בצהריים שבה, כשהיא בגילופין.

במהלך הוויכוח שהתפתח ביניהם ירקה האישה על פניו של בעלה ולאחר מכן גם תקפה אותו באגרופים בפניו.

לאחר דין ודברים הלכה לישון והשאירה את הטלפון שלה בסלון. הבעל גילה בטלפון דלה התכתבויות עם גבר אחר. הוא העיר את אשתו והתעמת איתה בנושא.

אז היא הלכה למטבח, לקחה סכין והניפה אותה לעברו ופצעה אותו בראשו. בגין מעשים אלה מואשמת האישה בעבירות תקיפה סתם ופציעה של בן זוג.

בנוסף, מואשמת האישה גם בתקיפה של ילדיה, אשר נחקרו במסגרת החקירה.באחד המקרים תקפה האישה את אחד הילדים, לאחר שכעסה עליו כי לא אכל את צלחת המלפפונים שהביאה לו והלך לחדרו”.

פורסם ב- krayot.mynet בתאריך 14/9/2021.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה