פורסם בתאריך: 22/07/2021

אישה אלימה בשנות ה-30 לחייה, מורה במקצועה, דקרה את בעלה, גבר במצוקה, אחרי שהאחרון הראה לה תמונה של בחורה צעירה שלקח טרמפ כשהיא לבושה באופן פרובוקטיבי.

מורה בבית ספר יסודי באחד מיישובי השרון, עמדה במטבח בשעת לילה מאוחרת וחתכה לעצמה סלט אחרי יום עבודה ארוך. דקות לאחר מכן נכנס למטבח בעלה של האישה, ובמהלך ויכוח שהתפתח בין השניים הוא החל להקניט אותה והראה לה תמונה של בחורה אותה “לקח טרמפ ללימודים” לדבריו.

“אני אחליף אותך בבחורה הזאת אם לא תפסיקי”, הטיח הבעל באשתו שנכנסה להתקף קנאה וסערת רגשות, נטלה סכין מטבח ודקרה את בעלה בבטנו. הגבר, שנותר המום ממעשיה של אשתו, פונה מיד לקבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא במצב בינוני

אישה אלימה, נשים אלימות, אישה מכה ואלימות נשים בכלל אינה תופעה זניחה כלל.

האישה תקפה את בעלה בשנת 2019 וכעת הוחלט שהיא לא תשב יום אחד בכלא ותחזור ללמד כבר בשנה הקרובה בבית הספר בו עבדה.

https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-bfe695fc99cca71027.htm?Partner=rss&utm_source=start&utm_medium=content&utm_campaign=ongoing&fbclid=IwAR19iCpAwcGDzGfoOm40Ryurw92wkT6PH_ZOTSwkTdG7A-Ndc7e1GIBXMac

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה