השופט חיים פס מבית משפט השלום בירושלים,הרשיע את האישה הנוכלת בת של לוי מסגרת הסדר טיעון שלא כלל הסכמה על העונש, בגין הונאה וסחיטה של שלושה גברים חרדים.

בת -שבע לוי בת ה-69, תרצה 50 חודשי מאסר על מעשי הונאה וסחיטה שביצעה בשנים 2021-2008 כלפי שלושה גברים חרדים, מהם הוציאה במרמה מיליון שקל.

האישה הנוכלת בת שבע לוי בת ה-69, התחזתה לנשים אחרות ובצורה שיטתית ובמניפולציות שונות ביקשה מאותם גברים עזרה על רקע מצוקות וצרכים כספיים שלא היו ולא נבראו.

באחד המקרים גרמה לאחד הגברים שנפגע ממנה, לטוס לרומא בטענה שהיא מאושפזת שם, כך קיבלה מהם סכומי כסף משמעותיים.

במקביל היא קיימה עימם קשר טלפוני אינטימי, וכאשר נחשפו מעשיה – איימה עליהם שתמסור פרטים על קשרים אלו לבני משפחותיהם ולרבני קהילותיהם.

כבוד השופט: “הקורא את מסכת ההתעללות הקשה של הנאשמת במתלוננים משפשף את עיניו כלא מאמין, לנוכח המעשים החמורים שבוצעו על-ידי הנאשמת לאורך זמן, בשיטתיות ובתחכום. מדובר בסדרת מעשים מכוערים שבהן הנאשמת בדתה סיפורי בדים ושלשלה לכיסה למעלה ממיליון שקלים, תוך הצגת מצגי שווא בפני אותם מתלוננים עמם רקמה מערכת יחסים אינטימית, ניצול אמונם של אנשים תמימים, כשבמקרה אחד אותה מערכת יחסים הסתיימה אף בסחיטתו של המתלונן.

קשה לתאר את מפח הנפש שחוללה הנאשמת במתלוננים עת גילו כי מדובר באישה שהתחזתה למישהי אחרת ונטלה מהם כספים במרמה תוך ניצול האמון שלהם בה ומערכת היחסים האינטימית שרקמה עמם. יש עוד לזכור כי המתלוננים שייכים למגזר החרדי והיו נתונים תחת הלחץ החברתי הכבד כי מעשיהם חלילה ייחשפו והם ומשפחותיהם יוקעו בקהילותיהם, עובדה אשר לפחות ביחס למעשה הסחיטה היוותה כר נוח לנאשמת לפעולה”.

דפוס הפעולה שלה מלמד שמדובר בשיטתיות ולא במעידה חד-פעמית. שירות המבחן התרשם, כי לוי היא בעלת דפוסי מרמה מושרשים ושהיא אינה מוכנה לקבל טיפול, ולכן אף הוא המליץ על מאסר בפועל.

אבות למען צדק, פורסם באתר – news1

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה