רואן עבד אל חי אישה אלימה, סייעת בגן סיגל בהוד השרון נעצרה היום בחשד לפגיעה בפעוטות בגילי שנה עד שנתיים. הסייעת, תושבת טירה, חשודה בין היתר כי טלטלה את הפעוטות והאכילה אותם בכוח.

כעת בתום החקירה, פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום כנגד רואן עבד אל חי בת ה-31 מטירה, לאחר שבהיותה סייעת בגן פרטי בהוד השרון, על פי כתב האישום, ביצעה מאות מעשי תקיפה והתעללות בפעוטות.

מכתב האישום עולה כי רואן עבד אל חי עבדה מספר שנים כסייעת בפעוטון “הגן של סיגל”, אשר ממוקם בהוד השרון.

במהלך התקופה שבה עבדה בתינוקייה, עשתה רואן בפעוטות מעשי התעללות ותקיפה, נהגה להכות, לטלטל, למשוך, לצבוט ולהטיח את הפעוטות בחוזקה, כל זאת תוך התעלמות מבכיים. לעתים, נהגה רואן להתעלם מפעוטות בין אם קרבו וניגשו אליה ובין אם בכו במשך דקות, תוך שהיא משתמשת בטלפון הסלולארי שלה במשך זמן ממושך או מציירת.

לעתים, נהגה רואן להאכיל את הפעוטות באוכל שנפל על הרצפה ואף באחד מהמקרים דחפה בכוח אוכל לפיו של אחד מהפעוטות. במספר הזדמנויות, השאירה פעוטות לבד בחדר במשך דקות ארוכות, כשדלת החדר סגורה והיא עם פעוטות אחרים בחצר.

כתב האישום מגולל מסכת של מעל ל-350 מקרי תקיפה והתעללות בפעוטות. טיב האירועים, ריבוי המעשים והקטינים הנפגעים, תדירותם, גילם הרך של הקטינים והיותה האחראית על צרכיהם, בריאותם ושלומם הפכו את ההתנהלות המתעללת לשגרה אליה נחשפו כל הקטינים ששהו בתינוקייה.

כתב האישום מייחס לרואן עבירות של התעללות בקטין חסר ישע על ידי אחראי, תקיפת חסר ישע על ידי אחראי הגורמת חבלה של ממש ותקיפה בנסיבות מחמירות.

מדובר בעדות נוספת לתופעת האלימות בגני הילדים, אלימות בפעוטונים, המצטרפת לרשימה שחורה וארוכה.

תגיות:  Child abuse אבות למען צדק אלימות נגד ילדים גני ילדים גננת מתעללות בפעוטות .

אבות למען צדק.

The Blacklist violent woman

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה