לכאורה באם הפרסומים נכונים! נחזה כי מדובר באישה פגעה מינית בקטינות, הטרידה מינית,ביצעה עבירות מין קשות, מעשה מגונה ואולי אף מעשה אינוס.

תחקיר “ידיעות אחרונות” שיפורסם במלואו מחר (24/12/2021) ב”מוסף לשבת” חושף עדויות קשות לגבי מעשיה, לכאורה, של ציפי דינר, שנחשבה למורה האהובה ביותר באולפנת “שעלבים” בנוף איילון. דינר, מצידה, מכחישה את הטענות, אבל מתנצלת בפני מי שנפגע.

שתיים מתלמידותיה של ציפי דינר מאולפנת שעלבים היוקרתית שוברות קשר שתיקה ארוך שנים, ומספרות כיצד היא פגעה בהן מינית. נ’: “היא הושיבה אותי ברכבה וכתבה לי שהיא נמשכת אליי”. א’: “היא נגעה לי בחזה”. דינר: “טענות חסרות שחר, מנסים לפגוע בשמי הטוב”. 

א’ סיפרה שהמדריכה שלה בבני עקיבא זרקה לה הערה:

“אל תתעסקי איתה, יש לה עניינים עם בנות’, אבל לא ממש הבנתי מה היא רוצה”.

” אני זוכרת שהיא עשתה תאונה עם הרכב ובעלה היה בחו”ל, אז היא ביקשה שאני וחברה שלי נישן אצלה”, המשיכה. “שם היא נגעה לי בחזה בפעם הראשונה. אמרתי משהו על חזיה שקניתי והיא הניחה את היד. אז לא ייחסתי לזה משמעות, נשארתי לישון שם. ישנתי איתה באותה מיטה כמה לילות, בעיקר כשבעלה היה בחו”ל”.

באותם לילות, על פי עדותה של א’ ציפי נהגה לגעת בה.

“היינו בכפיות ואז היו נגיעות של יד, ליטופים, נגעה לי בירך ובידיים, ככה זה התחיל. היא הייתה ממששת אותי בחזה, היא הייתה מספרת לי על בנות גדולות ממני שגם הן היו ישנות איתה. היא תמיד אמרה שכולן עזבו אותה בסוף, וביקשה ממני שלא אעזוב. היא המשיכה בחייה ואני שילמתי מחיר חברתי כבד מאוד. אני לא יכולה לשתוק עוד.

#עדויות_מהאולפנות

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

2 thoughts on “עדויות קשות לכאורה על אישה שביצעה עבירות מין – המחנכת הנערצת באולפנה.”

השאר תגובה