אולגה בוריסובאולגה בוריסוב

9/12/2009, בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר הבוקר שמונה שנות מאסר על אולגה בוריסוב, במסגרת הסדר טיעון – בו תוקן כתב האישום מאשמת רצח לאשמת הריגה.

בני משפחתה של בוריסוב הגיעו הבוקר ללוותה בפגישתה האחרונה עם בית המשפט. העונש אמנם נראה מקל, אך לטובת בוריסוב עומדת העובדה שמצבה הנפשי קשה והיא הוכרה כסובלת מבעיות נפשיות רבות על ידי גורמים רבים שבדקו אותה במהלך המשפט.

טרם גזרה את דינה של בוריסוב אמרה השופטת נורית אחיטוב: “דמיו של הילד זועקים מן הים, קטילתו לא מזר אלא מאמו הורתו. בשמונה שנים יש הקלה בעונש, אך אין זה סותר את הכלל”.

במסגרת הסדר הטיעון ביקשה הפרקליטות לגזור על בוריסוב שמונה שנות מאסר ואילו עורך דינה ביקש לשחררה ללא עונש. לכן בכוונתה לערער לבית המשפט העליון על חומרת העונש.

על פי כתב האישום, ב-29 באוגוסט, סמוך לשעה אחת בלילה, לקחה בוריסוב את בנה בזרועותיה כשהוא ישן, ונכנסה אל תוך מעמקי הים. כשנכנסו לים התעורר הבן והתלונן שקר לו, אך האם המשיכה לצעוד אל תוך המים.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה