נורית שמייב ניסתה לרצוח את יניב אימנילוב, נורית שמייב עצרה בתחנת דלק ומילאה בדלק בקבוק שאיתרה במכוניתה ונסעה לפגוש את יניב. יניב ירד לדבר איתה אודות החובות הכספיים, כאשר לפתע הגיעה שמייב למקום, שפכה את החומר הדליק על בן זוגה לשעבר והציתה אותו. מיד לאחר מכן, נמלטה מהמקום והותירה את יניב אימנילוב למוות ביסורים!

יניב אימנילוב, פונה במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם. למחרת הועבר למחלקת כוויות בביה”ח שיבא בתל השומר. הוא עבר סדרת טיפולים קשים. כתוצאה מההצתה, נגרמו לו כוויות מדרגה 2, בראש, בפנים, בצוואר, בחזה, בגב, במותן ימין ובשתי הידיים, בשטח כולל של 30% מגופו.

למרות שמדובר בנסיון רצח לכל דבר וענין. במעשה בכוונה תחילה שתוכנן מבעוד מועד, לא הייתה התגרות או איום כלשהו מצד יניב אימנילוב בעת האירוע, החליטו בפרקליטות להמיר את כתב האישום מנסיון רצח באכזריות מיוחדת לחבלה בכוונה מחמירה.

העונש על עבירת חבלה בכוונה מחמירה הינו 20 שנות מאסר.

“אני מצטערת על מה שעשיתי”

אישה אלימה צריכה לומר “אני מצטערת על מה שעשיתי” ובית המשפט יקל עימה לשש שנות מאסר בלבד! ועל פי החוק החדש שהוצע אתמול על חלופת מאסר לנשים בלבד, בהיותה אישה אם לילדים היא תרצה את עונשה בביתה.!

פורסם באתר – ynet בתאריך 10/11/2021.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

One thought on “6 שנות מאסר בלבד לנורית שמייב על נסיון רצח של יניב אימנילוב!”

השאר תגובה