מרכז קשרמרכז קשר

3967 ילדים במרכז קשר בשנה בהמלצת עובדת סוציאלית המקדמות אג’נדה פמיניסטית הפוגעת בילדים.

בישראל פועלים 62 מרכזי עונשין לאבות וילדיהם, הנקראים מרכז קשר בחסות משרד הרווחה, בשנה נפגעים 3967 ילדים בהחלטה שיפוטית הזויה שמשמעותה פגיעה בקטינים.

אותם אלפי אבות בכל שנה, מעולם לא הורשעו בעבירה כלשהי, מעולם לא פגעו בילדים או בנשותיהם – ובכל זאת הם נשלחים למרכז הקשר במשרד הרווחה כאחרון העבריינים המסוכנים.

על מנת שאבא ישלח לפגוש את ילדו שעה בשבוע במרכז קשר מספיק “אמירה של גרושה נרקסיסטית ומתוסבכת“, לא צריך כל הוכחה בדבר אלימות! לא צריך כתב אישום, לא צריך הרשעה!

באג’נדה שהוטמעה , הילדים שייכים לאמא, ומספיק שהיא תטען מסוכנות של האב, האבא ישלח למרכז קשר למרות היותו אדם נורמטיבי.

בהבל פה של הגרושה נגזר על האבא והילד מסלול שכולם יודעים היכן ומתי הוא מתחיל ואיש אינו יודע היכן ומתי הוא יסתיים – כך מתחיל גם ניכור הורי בחסות בית המשפט.

מרכז קשר, לכאורה נועד לאפשר “סביבה בטוחה” לקשר בין הילדים לאב “המסוכן” , בפועל מרכזי הקשר הפכו למרכזי עונשין לאבות הגרושים וטראומה לילדים.

השופטים “מתקשים”,לא באמת אבל הם משתפים פעולה עם האג’נדה, ומעבירים את הסמכות ליתן חוות דעת לעובדות סוציאליות, עוסיות אלה עוברות ‘חינוך מחדש’ בחסות ארגוני הנשים ובפועל מקדמות אג’נדה של הדרת אבות מילדיהם.

החלק החמור אף יותר, זאת הפגיעה הפסיכולוגית בקטינים אשר עוברים שטיפת מוח והסתה נגד אביהם, צריכים להיות ממש חסרי לב ודעת על מנת לחשוב שילד שיפגוש את אביו שעה בשבוע בהשגחה כאדם המסוכן לילדיו לא יפתח חרדה ורצון להמנע מקשר עם אביו.

1 מתוך 4 : מהמשפחות המתגרשות, נשלחות למרכז קשר.

3967 ילדים –
נשלחים בשנה למרכז קשר, ילדים אלה נפגעים בנפשם לכל החיים.

85% מהילדים –
חיים בבית האם ונמנע מהם קשר אבהי חם ואוהב.

ילדים החווים העדר דמות אב בחייהם חשופים יותר לסיכונים הבאים:

63% מהם בסבירות גבוהה להיות אובדניים.
71% בסבירות גבוהה לנשירה מבית הספר
90% בסבירות גבוהה לברוח מהבית.

עד מתי, ימשיכו השופטים לא לעשות צדק עם האבות, עד מתי יפנו השופטים את האבות למרכזי עונשין ברווחה בחסות שנאת הגברים הנהוגה שם?

דוברות אבות למען צדק

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה