ביום שני התכנסה וועדת החינוך בכנסת בראשות ח”כ יוסף טייב וח”כ אלי דלל, לדיון בנושא מעבר החינוך לגיל הרך למשרד החינוך, בדיון הוצג מסמך של מרכז המחקר והמידע של הכנסת ונחשפה הזוועה!

מהמסמך שהוצג עולה כי אותרו 242 מטפלות במעונות המהוות סכנה לילדים,חלקן הורשעו בעבירות חמורות, בהן תקיפה מינית והתעללות בקטינים.

לפני יותר משלוש שנים פרסמנו את הממצאים אודות 160 מטפלות מסוכנות לילדים בגני ילדים ובפעוטונים, המדובר היה במטפלות בעלות עבר פלילי הקשור לעבירות אלימות וסמים.

משרד הרווחה שהיה ממונה על האכיפה התעלם מהסכנה הנשקפת וכעת נחשפה תמונה מבהילה אף יותר: 242 מטפלות במעונות בעלות רישום פלילי, וחלקן הורשעו בעבירות חמורות, בהן תקיפה מינית והתעללות בקטינים.

בשנת 2022 בוצעו מעל 1,100 ביקורות במעונות מתוך כ-5000 , ואותרו 242 מטפלות בעלות רישום פלילי.

נבדקו רק 22% מהמעונות בלבד וכבר כעת ניתן להבין את חומרת הבעיה.

מבדיקה מעמיקה של הנתונים נחשפו 81 נשים אשר הורשעו בעבירות חמורות כגון תקיפה מינית, אלימות קשה והתעללות בקטינים. 161 מטפלות הורשעו בעבירות של סחר בסמים, הפרעה לסדר הציבורי, נהיגה בשיכרות, גניבה, הסתה לגזענות ועוד.

לצערנו, למרות שתופעת התקיפה וההתעללות של נשים חלקן אימהות בילדי הגנים והפעוטונים נחשפה לפני למעלה מארבע שנים – חברי הכנסת מעקבים כל חקיקה מפחד ארגוני הפמיניזם הרדיקאלי המהלך אימים על כל מי שמעז לנסות לקדם חקיקה שתעצור את הפגיעה בילדים.

לקריאת המסמך שהוצג לוועדה – קישור.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה