גניבת זרע, אנחנו נמצאים בתקופה בה מסיבות שונות שאין זה המקום להרחיב , נשים רבות מתקרבות לגיל 40 אשר במרבית המקרים מהווה מחסום להריון ועדיין לא הביאו ילד לעולם.

ניתן להבין את הכמיהה של אישה להרות וללדת ילד, חלקן בוחרות בבנק הזרע ונשים אחרות בוחרות לצערנו להונות גברים, להרות בתחבולה, יותר נכון לומר להרות בהונאה, בקיצור: לגנוב זרע בתרמית.

מעבר לפגיעה בגבר האבא, הנפגע העיקרי שאין דרך לתקן את הפגיעה בו, הינו בסופו של דבר, ילד שבא לעולם בידיעה קשה שנולד ממעשה אלים של גניבת זרע.

לכל גבר הזכות הבסיסית והטבעית להביא ילדים לעולם, באותה נשימה יש לומר שלגבר גם הזכות לבחור עם מי ומתי הוא רוצה להביא ילדים לעולם.

רצונה של אישה והצורך הטבעי להרות ולהביא ילד לעולם, לא נותנת לה את הזכות לרמוס ברגל גסה את זכויות הגבר, לגנוב את זרעו בתרמית והונאה.

חשוב לדעת, אכן ניתן לתבוע אישה על גניבת זרע, יחד עם זאת גם אם יתבע הגבר את האישה על גניבת זרע ויזכה במשפט, עדיין הגבר ישא באחריות לילד יוצא חלציו שבא לעולם.

ואתם, אל תלכו שולל אחר הבטחות שווא מאישה הטוענת שהינה לוקחת גלולות, שנמצאת בימים בטוחים, גם לא להשאיר קונדום טעון, ועוד כהנה מקרים שהתרחשו בשנים האחרונות.

ראו לאחרונה פסק דין שקבע: למרות שבאופן ברור אישה הונתה גבר ולא לקחה גלולות בכוונה תחילה עדיין הגבר אחראי במידה שווה להריון הלא רצוי.

לכן גברים, הפרסום הזה מיועד לכל הגילאים – תזהרו.

אבות למען צדק

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה