בית המשפט השלום בכפר סבא גזר על אישה בת 40 לחייה שנה וחצי מאסר בפועל לאחר שהורשעה בביצוע מעשים מגונים בקטינה שבעת המעשים הייתה בת 12.

המדובר באישה, מורה אשר שלחה מסרונים מיניים לחברה של ביתה, הקטינה העידה כי המורה הייתה נוגעת ומלטפת אותה באופן מיני בביתה של המורה ובבית הספר.

הפרשה התרחשה לפני כשלוש שנים, עת הקטינה בת ה-12 נהגה להגיע לביתה של חברה לשחק איתה. בזמן שהותה, הייתה האישה שהורשעה כעת בעבירת מין לוקחת את הקטינה ומבצעת בה מעשים מגונים.

“הייתה מלטפת את השיער שלי, מריחה את הגוף שלי”.

האישה המורשעת נהגה גם לשלוח לקטינה מסרונים רבים, בהם הביעה את אהבתה אליה.

“אני שוכבת במיטה וחושבת עלייך ואת ממש במרחק נגיעה…אני מכורה לנוכחות שלך פה. רוצה לחיות בכל רגע נתון כשאת בסביבה שאוכל להביט בך לשמור עלייך, לשמוע אותך כשרע לך, פשוט לאהוב אותך. הלבד שלנו באמת כבר לא לבד כמו שהיה ספונטני ובלי פחד, אבל עדיין היכולת להגניב חיבוק, להגניב נשיקה, שווה את זה”

“היא שאלה אותי פעם אם אני נוגעת בעצמי, סיפרה לי שיש הרבה דרכים”

“היא דחפה אותי לקיר ונישקה אותי בפה, ליטפה לי את השיער. היא ביקשה שאנשק אותה כדי לבדוק מי מנשק טוב יותר. עשיתי מה שביקשה. היא אמרה שהיא אוהבת אותי ואת הגוף שלי”

בית המשפט הרשיע את האישה שהינה גם מורה במקצועה בעבירות של שלושה מעשים מגונים, השופט החליט לגזור על המורה 18 חודשי מאסר בפועל ותשלום פיצוי של 30 אלף שקל לקטינה.

קרדיט: שמעון איפרגן – אתר mako.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

One thought on “שנה וחצי מאסר וקנס לאישה שביצעה מעשים מגונים בקטינה בת 12”
  1. מעניין מאד אם לא אשה ומורה הייתה מעורבת אלא גבר האם גם אז העונש היה קל ורחמני . למה אנחנו לא שומעים את זעקת שדולת הנשים על קולות העונש ? לדעתי פחות מחמש שנים בכלא הוא עונש מקל .

השאר תגובה