בתלונה שהגישה האישה למשטרה היא טענה כי בן זוגה היכה אותה לאחר שגילה כי היא משתמשת בצעצועי מין. לאחר שהועמד לדין קבע ביהמ”ש כי האיש זכאי.

תחילתה של הפרשה בשנת 2020, כאשר אישה מתלוננת שווא מאזור מרכז הארץ בשנות השלושים לחייה הגישה למשטרה תלונה לפיה מי שהיה בן זוגה במשך שלושה חודשים שלטענתה היכה אותה לאחר שגילה שהיא משתמשת בצעצוע מין.

מדובר בסכסוך בין בני זוג על “צעצוע מין” שהוביל להגשת תלונה ע”י האישה שטענה כי היכה אותה. המשטרה הגישה נגדו כתב אישום, אולם לאחרונה הסתיים בזיכויו של הגבר, לאחר שבית המשפט קבע כי “עולות תמיהות ותהיות מגרסת המתלוננת”.

הגבר, אישר אומנם שהם אכן התווכחו על צעצוע המין של האשה, אולם ויכוח זה היה חודש לפני כן. עוד נטען כי בליל האירוע התנהל בין השנים ויכוח בנושא אחר שבסופו הודיע לה הגבר שהוא מסיים את הקשר הזוגי ביניהם ואינו מתכוון לשוב. הגבר העיד שלאחר שהודיע זאת לאשה – הוא אסף את חפציו וניגש לדלת הכניסה בקומה הראשונה בבית האשה. הגבר סיפר שהאשה, שלא השלימה עם החלטתו, רדפה אחריו והחליקה במדרגות על גבה וכך נגרמו לה החבלות שהציגה לבית המשפט.

לבית המשפט, הובא לעדות פרופסור יהודה היס, מנהל המכון לרפואה משפטית לשעבר. היס העיד בבית המשפט ששלוש החבלות שנמצאו בחלק האחורי של גוף האשה תומכות בגרסת הנאשם שהאישה נפגעה כתוצאה מהחלקה במדרגות ושוללות את טענתה שהוכתה בכל חלקי גופה בחפצים קשים, במשך דקות ארוכות.

השופטת אליאנא דניאלי, שופטת בית משפט השלום בפתח תקוה, קבעה כי גרסת האשה “מעוררת תמיהה” וכי העובדות שעלו במשפט אינן מתיישבות עם גרסתה. עוד קבעה השופטת דניאלי, כי אי תפיסת המצלמות פועלת לטובת הנאשם ועדותו של פרופ’ היס מחזקת את טענת הנאשם כי האשה נפגעה מנפילה במדרגות והנאשם לא תקף אותה. לאור זאת, קיבלה השופטת את טענות הסנגור וזיכתה את הנאשם מכל העבירות שיוחסו לו בכתב האישום

פורסם באוביטר

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

One thought on “ריב על ויברטור הוביל לכתב אישום ותלונת שווא נגד הגבר.”
  1. נשים בנות 30+ מאוד מסוכנות כי הקילומטראז’ שלהן כל כך גבוה. הן כבר לא רואות אותך בתור אדם אלא סתם עוד מספר עכברוש להוציא עליו את כל העצבים על כך שטיירון לא התמסד איתה בסוף אחרי ששירתה אותו מינית במשך כמה שנים (מרצונה החופשי תוך כדי שדחתה גברים בטא)

השאר תגובה