האישה האלימה שיחד עם המאהב שלה הורשעו בקשירת קשר לבצע פשע ורצח שלום רחבי בן זוגה! מככבת בסרטון בשבוע למניעת אלימות נגד נשים.

בית המשפט קבע מה שהוגדר על ידו כשקרים שנתגלו בגרסתה של סימונה, ועל בסיס כל אלה הגיע למסקנה, כי היא והמאהב פעלו כמבצעים בצוותא של הרצח, ובאשר לסימונה הוסיף:

“לא יכול להיות ספק בכך שהנאשמת היתה במקרה הנוכחי ‘אדון לפעילות העבריינית’.
בידיה היתה השליטה הפונקציונלית-מהותית ביחד עם המבצע בצורתה האחת על העשייה העבריינית. היא היתה חלק מההחלטה המשותפת לביצוע העבירה וחלק מהתוכנית הכוללת להגשמת הפעולה העבריינית ופעלה ביחד עם נאשם 1, כך שכל אחד מהם שלט ביחד עם אחרים על הפעילות כולה”. (עמ’ 172).

לנוכח כל אלה, הרשיע בית המשפט המחוזי את סימונה מורי והמאהב שלה בביצוען של שתי עבירות אשר יוחסו להם : קשירת קשר לבצע פשע ורצח, וגזר להם עונש של מאסר עולם.

ציטוט מכתב האישום: סימונה מורי והמאהב שלה הועמדו לדין בבית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו והואשמו ברצח שלום רחבי שותפה לחיים  של העוררת ובקשירת קשר לביצוע הרצח. לאחר שפיתחה עם המאהב קשרים רומנטיים, קשרה עמו קשר לרצוח את שותפה לחיים, ולשם כך אף מסרה לידי המאהב סכין.
מספר ימים לאחר שמסרה למאהב את הסכין, קראה לו סימונה להגיע לבנין מגוריה ולהביא עמו את הסכין כדי שיוכל לבצע את תכניתם.
בהיות סימונה עם בן זוגה שלום רחבי במחסן, שם עסקו בסידורו, הגיע המאהב למקום ובנוכחות סימונה דקר את בן זוגה 14 דקירות בפלג גופו העליון באמצעות הסכין שהביא עמו.
פצעי הדקירה בבית החזה פגעו בריאה השמאלית ובאבי העורקים וגרמו למותו המידי של הנדקר.

המורשעת סימונה מורי, שוחררה בטרם סיימה לרצות את עונשה, היא אסירה ברשיון! למעשיה קוראים הפרת תנאי השחרור.

אישה שהורשעה בעבירה החמורה ביותר בחוק העונשין ושוחררה, במקום שתרכין ראשה על המעשה הנפשע, כעת מככבת בסרטון של נעמ”ת ובתנאי שהאישה טוענת שהתעלל בה!

הרוצחת הזאת כנראה לא למדה דבר בכלא ואין בה חרטה על מעשיה.

להחזיר אותה לכלא.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

3 thoughts on “רוצחת מורשעת ואסירה ברשיון היא כוכבת הסרטון של נעמ”ת.”
    1. בית המשפט המחוזי הרשיע אותה ואת המאהב שלה בביצוען של שתי עבירות אשר יוחסו להם : קשירת קשר לבצע פשע ורצח, וגזר להם עונש של מאסר עולם. בית המשפט העליון לא קיבל את הערר ותיקף את פסק הדין. אישה מוכה יכולה לפנות למשטרה, יכולה להתגרש – אין הצדקה לרצח.
      זאת ועוד, במועד הפרסום השתתפה בכנס שלכאורה מצדיק רצח גברים.

השאר תגובה