בקפריסין לא היה אונס.

גילויים חדשים מתוך פסק הדין של בית המשפט הקפריסאי בנוגע למתלוננת השווא הבריטית שהורשעה בקפריסין.

כאן נחשוף את המניעים האנטישמיים והמיאזנדריים שעומדים בבסיס מסע התעמולה השקרי שמנוהל על ידי עורכי דינה והארגונים שהם מייצגים!

2 לינואר 2020, בית המשפט המחוזי בקפריסין הרשיע את מתלוננת השווא בכך שרקמה עלילה נגד 12 הנערים הישראלים, מספר ימים לאחר מכן, גזר עליה מאסר על תנאי וקנס כספי.

התקשורת המערבית כמו גם הישראלית נרתמה לקמפיין שמטרתו להוכיח שמתלוננת השווא אשר הורשעה, לא זכתה כביכול למשפט צדק וגם הורשעה שלא כדין.

זאת ועוד, בקמפיין השקרים אף טענו שהמעלילה עברה אונס קבוצתי כאשר רק בזכות הודעה שנלקחה ממנה בכוח תוך הפרת זכויותיה היא נאלצה/אולצה לחזור בה מההאשמה המקורית.

חשוב, לציין שאף אחד מהטיעונים לא היה מבוסס על ראיות אלא מדובר במניפולציה ודיסאינפורמציה שפורסמה על ידי עורכי דינה שהינם אמונים על הפצת הנרטיב הפמיניסטי המיזאנדרי באופן המזכיר ימים אפלים בהם אלפי גברים בארצות הברית עברו לינץ' ציבורי וקיפחו את חייהם על בסיס שמועות לא מבוססות ותלונות שווא של נשים.

בהיסטרית ההמונים הזו לקחו כאמור גם חלק עיתונאים ועיתונאיות מישראל, פעילות פמיניסטיות מוכרות וגברים מופנמי שנאה עצמית מיזאנדרית, עיתונים פמיניסטיים שונים לרבות ארגונים ממוסדים שלהן כגון איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ועוד.

כל זה נתמך גם על ידי להקה צבועה ודו פרצופית במיוחד של אבירים לבנים מהצד הדתי של המפה שתקפו את הנערים בעזרת טיעונים פסבדו מוסריים תוך שהם עושים עבור הפמיניסטיות את העבודה המלוכלכת של הכשרת השרץ המיזאנדרי האנטי גברי הזה.

השמועות הללו הופצו כ"חדשות" כאשר העיתונות פרסמה את "הסיפורים" של המעלילה במופעים חוזרים בהנחה שאם יחזרו על שקר מספיק פעמים הציבור יאמין שמדובר באמת.

מסע יחסי הציבור תוזמן היטב על ידי עורכי דינה של מתלוננת השווא. עם זאת, אף אחד מאותם מקורות חדשות בריטיים, מערביים וישראליים לא הצהיר או פרסם דבר שהיה קרוב למציאות.

עורכי דינה של מתלוננת השווא החלו להפיץ את השמועה שהיא לא הייתה מיוצגת על ידי עורך דין.

בית המשפט הקפריסאי ציין כי המתלוננת הייתה מיוצגת על ידי הקונסול הכללי הבריטי מהשגרירות האנגלית במדינה (וזאת בנוסף לעורך דין מקומי שהתפטר מייצוגה).

עורכי דינה הפיצו גם את השמועה שהיא "נחקרה" במשך 9 שעות.

מרישומי המשטרה הקפריסאית עולה כי הם חקרו את מתלוננת השווא ועימתו אותה עם הסרטונים שמוכיחים את חפותם של הנערים במהלך חקירה שנמשכה כשעה ו -45 דקות.

שמועה נוספת הופרכה כאשר הרישומים הוכיחו שהיא גם חתמה על הודאה במשטרה בנוכחות הקונסול הכללי הבריטי – מעמד זה ארך כרבע שעה.

אל מול מכונת השקרים הפמיניסטית המשומנת הזו התייצבה המדיה הקפריסאית ובמיוחד עיתון אחד שחשף את העובדות לאשורן במאמר שפרסם בקישור:

http://www.philenews.com/koinonia/eidiseis/article/850805/apantiseis-se-70-selides-ga-ti-19chroni-bretanida

המאמר הזה מצטט במדויק את 70 עמודי פסק הדין של השופט, פסק דין בו הרשיע את מתלוננת השווא באשמת בדיית האונס, בכך ששיקרה למשטרה, רקמה עלילת זדון כנגד 12 נערים חפים מפשע, את המניעים נחשוף מייד.

לפניכם האמת:

המבוססת על עדויות מאומתות תחת שבועה (בניגוד להיסטריה ו"הפייק ניוז" בתקשורת הפמיניסטית המערבית) הוא כדלקמן:

מתלוננת השווא קיימה יחסי מין עם גברים (רבים), כולל אחד הנערים הישראלים שהחשיבה כ"חבר שלה", לפחות יומיים או שלושה לפני שקיימה יחסי מין עם אחד מהנערים הישראלים האחרים.

הדין וחשבון הרפואי מראה כי היו לה רמות ניכרות של קוקאין בדם – בדיקת דם זו נעשתה בבריטניה.

הדין וחשבון הרפואי חשף דנ"א משלושה גברים שאיש מהם לא התאים ל- DNA של הנערים הישראלים.

מסתבר שמתלוננת השווא הזמינה גם כמה מהנערים לחדרה במלון, השקתה אותם באלכוהול, כולל הנערים הקטינים, ואז ככל הנראה תחת השפעת הקוקאין והאלכוהול החלה לתקוף מינית את אחד הנערים.

"החבר שלה" שצילם את כל יחסי המין בהסכמתה, הקליט גם את התקיפה המינית שבוצעה על ידה כלפי אחד הקטינים בטלפון שלו.

היא אמרה לכמה מהבנים לעזוב כדי שתוכל להמשיך "לקיים יחסי מין" עם הקטין, לפחות מחצית מהבנים שהיא האשימה מעולם לא נכנסו לחדרה.

על פי הקלטת הוידיאו, היא הייתה האחראית הבלעדית על האירועים ושלטה ביד רמה בכולם והורתה לכל אחד מהנערים מה לעשות.

בניגוד לשקר ה"אונס", כפי שטענה מאוחר יותר מתוך זדון, היא לא רק שלטה באירוע אלא גם באקט המיני עצמו כאשר רכנה מעל הנערים בזמן קיום יחסי המין.

מאוחר יותר התברר לה ש"החבר שלה" בעצם תיעד אותה תוקפת מינית את הקטינים, לכן כדי להימנע מאשמות של אונס סטטוטורי (בעילה אסורה בהסכמה של קטין), היא ניגשה למשטרה והאשימה באופן יזום את הנערים באונס קבוצתי.

נציין כי נשים מערביות ובעיקר בריטיות מעודדות על ידי הממסדים השונים במדינותיהן לרבות הממשלות השונות להגיש תלונות שווא נגד גברים ונערים.

נשים שמגישות תלונות כזב לא עומדות לדין, בישראל נשים ישראליות המגישות עלילות זדון מוגנות מפרסום שמן, בבריטניה הן מקבלות פרסים על תלונות השווא, כגון תגמולים כספיים, שירותי תמיכה וקיימים אף ביטוחים כנגד אונס.

נשים המגישות תלונות שווא בישראל ובעולם המערבי חסינות לחלוטין מפני אחריות על פשעי מין שהן עשויות לבצע בגבר או בנער.

זה כולל גם מקרים שבהן נשים אלו רקחו עלילת זדון והגישו נגד הגברים והבנים תלונת שווא, בדומה לישראל שבה נשים אלו לא עומדות לדין כלל גם ממשלת בריטניה מעמידה עדיין מעט נשים כאלו לדין, מעט מידי.

מתלוננת השווא, אינה אלא תוצר מיזאנדרי של החברה הפמיניסטית המערבית שחינכה אותה, גידלה אותה וממשיכה לתמוך בפשעי המין של מפלצות מהסוג של מתלוננת הכזב הבריטית.

במקרה של מתלוננת השווא בקפריסין, "התקשורת הבריטית" מיהרה לדווח באופן שקרי ולעוות את העובדות תוך שהיא מגנה על השקרנית כאילו הייתה גרסתה של הממלכה הבריטית ותיארה את הנערים הישראלים, על ידי מיחזור של מוטיבים מיזאנדריים וסטריאוטיפים אנטישמיים תוך ניסיון לשלול את הלגיטימיות של בתי המשפט הקפריסאיים שהאינגריטי שלהם גבוה בהרבה מאלו של בתי המשפט הפמיניסטיים והמיזאנדריים במערב ובישראל ששופטים לא על בסיס עובדות ואמת אלא על פי מין.

אם ברשותך אברי מין נשיים, את מעל החוק; אם ברשותך אברי מין זכריים, אתה אשם גם אם הוכחה חפותך!

דבר זה טבוע עמוק לא רק בבריטניה אלא בכל התרבות המערבית עוד מתקופת ימי הביניים ומהעידן האפל.

בעיקר התרבות בבריטניה דומה מאוד במהותה לתרבות ה- Ku Klux Klan שעל בסיס תלונות שווא כאלו גרמה למותם של למעלה מ 4700 גברים בארצות הברית במהלך של 86 שנים, כ 75% מהם שחורים וכ 25% לבנים, באחת התקופות החשוכות ביותר בהיסטוריה האמריקאית שבה שנאה על רקע גזעני שולבה עם מיזאנדריה וכוונה בעיקר כלפי גברים, בטח ובטח במהותה הרצחנית.

האשמות שווא על אונס שימשו בתקופה ההיא כדי להצדיק לינץ' בגברים, ממש כמו שבריטניה משתמשת באופן שגרתי באותם תירוצים כיום לרדיפת גברים.

ואם מדובר בגברים יהודים הרי זה משובח, מה שלא מנע ממופנמי האוטו אנטישמיות המיזאנדרית להצטרף למסע האנטישמי והמיזאנדרי הזה.

זה המצב לאשורו באירופה ובישראל שכן כפי שהראה החוקר האמריקאי ג'ון דיוויס זו המורשת הפמיניסטית וגם המקור ההיסטורי של הפמיניזם המודרני.

יואב לוין, מחלקת מחקר אבות למען צדק