צעירה שהייתה שותפה לרצח של בעל מכון ליווי שבו עבדה, החלה לעבוד לאחר שחרורה מהכלא כסייעת בגן ילדים.
ואחרי שתקראו את זה, תחשבו טוב לפני שאתם שולחים את ילדיכם למעון או משפחתון
הטענה של אחראית הגן כי ביקשה תעודת יושר היא איך נאמר כסת”ח שכן נשים אינן נדרשות להמצאת תעודה מעין זו. וכאן נמצאת בדיוק הבעיה של הטייה אידיאולוגית קשה שבהתבסס על תפיסת עולם פמיניסטית מיזאנדרית הרואה בנשים כייצורים טובי לב בכל מצב ולא אלימים מטבעם בעוד את הגבר הן תופסות כרשע מיסודו.
על בסיס אידיאולוגיה זו נשים בניגוד לגברים  ל א מחויבות על פי חוק להמציא תעודת יושר דבר שיכל למנוע את הירצחה של הפעוטה יסמין וינטה כמו גם סיכון הילדים עליו דווח כאן.
כאן בניגוד לאינה סקיבנקו שהייתה חשודה באלימות כבר לפני שהרגה את הפעוטה יסמין וינטה והתיק נגדה בגין הכאת תינוק נוסף נסגר מחוסר ראיות למרות הודאתה העצמית במיוחס לה, מדובר על עבריינית שסייעה לרצח. אגב, עד כמה הזוי וסלחני יחס רשויות החוק לנשים אלימות אנו למדים בסיפור זה בדיוק מההתנהלות המשטרתית חסרת האחריות. איזה ראיות נוספות צריך מעבר להודאה העצמית של החשוד בעבירה? לדעתי, מדובר על טיוח ואין זה אלא נראה שהמשטרה להוטה ליישם את רוח המפקד של ארגוני הנשים במקום לעסוק באכיפת החוק ושמירתו.
וזה המצב כיום בפעוטונים.
כפי שאנחנו רואים בהצפה של סרטוני אבטחה ומדיווחי הורים, בהתבסס על ההפקרות הזו באי הדרישה מנשים לעבור מבחנים ולהציג תעודות יושר התחום פרוץ וילדינו הרכים מופקרים בידיהם של לא מעט נשים אלימות, אכזריות, חסרות מצפון וחלקם כפי שדווח כאן בערוץ 20 גם עברייניות.
הביזיון וההפקרות הזו חייבים להיפסק מייד, מדובר על עוללים רכים, על הילדים של כולנו!
אתר העמותה:

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה