3/5/2018, על יסוד הודאת ספיר בוקשטיין בעובדות כתב האישום המתוקן, כאמור, היא הורשעה בעבירה של התעללות בקטין חסר ישע על ידי אחראי, לפי סעיף 368ג’ סיפא לחוק העונשין תשל”ז-1977, ובעבירה של תקיפת קטין חסר ישע על ידי אחראי, שגרמה לחבלה של ממש, לפי סעיף 368ב’ סיפא לחוק העונשין תשל”ז-1977.

תוכן קשה לצפיה

ע.ש. פעוט יליד 11.09.16 ספיר בוקשטיין שימשה כמטפלת של הפעוט מיום 19.02.17 ועד ליום 14.06.17, ובמסגרת זו טיפלה בו בביתו באשקלון בעת שהוריו נעדרו מהבית. במסגרת תפקידה היתה ספיר בוקשטיין אמורה להשגיח על הפעוט, לדאוג לצרכיו היומיומיים, לבריאותו ולשלומו, והפעוט היה תלוי בה לסיפוק צרכי מחייתו, ובכך היתה ספיר בוקשטיין אחראית על הפעוט, שהינו קטין חסר ישע.

במהלך התקופה הרלוונטית, ביצעה ספיר בוקשטיין בפעוט מעשי התעללות וכן תקפה אותו שלא כדין וגרמה לו לחבלות של ממש. בתאריך 02.06.17 או בסמוך לכך, בעת שהפעוט שכב על גבי שמיכת משחק, ספיר בוקשטיין השליכה עליו צעצוע פלסטיק קשיח, אשר פגע באפו וגרם לו לדימום. בתאריך 17.05.17, בעת שהפעוט ישב קשור בתוך העגלה שלו, ספיר בוקשטיין הפילה את העגלה במתכוון ארצה, על ידי כך שהשעינה את הידית על הרצפה כשחלקה הקדמי של העגלה מונף באוויר והפעוט תלוי בה במאונך, רגליו מטה וראשו שמוט לפנים. ספיר בוקשטיין התכופפה והתבוננה בפעוט ואז הרימה את העגלה בחזרה. כעבור מספר דקות ספיר בוקשטיין שבה וניגשה אל העגלה והפכה אותה ארצה בתנועה פתאומית, באופן שתואר לעיל, והותירה את הפעוט זמן מה במצב זה כשהוא בוכה. ספיר בוקשטיין ניגשה למטבח וכשחזרה הרימה את העגלה בתנועה חדה. במהלך התקופה הרלוונטית ספיר בוקשטיין הפכה את העגלה כשהפעוט בתוכה, כמתואר לעיל, בהזדמנות נוספת.

בסמוך לתאריך 08.06.17 ספיר בוקשטיין דחפה בכוח את אצבעותיה עמוק לתוך גרונו של הפעוט וחיככה אותן בגרונו ובכך גרמה לו לחבלה – פצע בקשר הלשון, בגינו הפעוט נזקק לטיפול רפואי.

בתאריך 14.06.17, בעת שהפעוט ישב בעגלה, ספיר בוקשטיין רכנה לעברו ודחפה את אצבעותיה לתוך פיו, בעודו פורץ בצרחות בכי, עד שדם זב מפיו. באותו הבוקר, בעת שהפעוט ישב בחיקה של ספיר בוקשטיין על הספה, ספיר בוקשטיין קמה בפתאומיות, הניפה את הפעוט, הניחה אותו על גבו, על הרצפה, תפסה בישבנו, קיפלה את גופו בכוח, גלגלה אותו כך שהוא נשען על קודקוד ראשו, ולחצה עליו בכוח כלפי הרצפה. לאחר מכן היא גלגלה אותו על הרצפה כשהוא נופל לאחור על גבו וצורח בבכי, הניפה אותו באגרסיביות כשהיא תופסת במותניו, והטיחה אותו בכוח לתוך העגלה. בהמשך, ספיר בוקשטיין חיתלה את הפעוט ששכב על גבו על הספה, היא לחצה על גופו בידיה, וריתקה אותו בכוח לספה. כמו כן, במספר פעמים נוספות, בעת שהפעוט ישב בחיקה של ספיר בוקשטיין, היא דחפה את אצבעותיה לתוך פיו מספר פעמים.

בית המשפט העליון דחה את ערר ספיר בוקשטיין


תפ (ב”ש) 1465-07-17‏ ‏ מדינת ישראל נ’ ספיר בוקשטיין

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה