14/6/2017, ניצה חכמון, דורית נחום, נטליה משה, שימרית שם טוב, יפעת חכמון. הורשעו בעבירות של תקיפה סתם (ריבוי עבירות), לפי הוראות סעיף 379 לחוק העונשין. ההרשעה ניתנה על יסוד הודאתן בעובדות כתבי האישום המתוקנים, אשר הוגשו במסגרת הסדרי טיעון דיוניים ללא הסכמות לעניין העונש.

המורשעות ביצעו את העברות בגן הילדים “גן ניצנים” בשדרות ירושלים בחולון. בגן שהו בזמנו כ-65 תינוקות ופעוטות, בגילאי 3 חודשים ועד 4 שנים, שחולקו לשלוש כיתות שונות: תינוקייה,פעוטון ובוגרים.

על פי עובדות כתב האישום, בתקופה הרלוונטית תקפו את הקטינים בהזדמנויות רבות; והכל בדרך של דחיפות, הטחות, משיכות, גרירות ומכות אחרות – כל נאשמת בהתאם לעובדות הספציפיות המיוחסות לה, התשתית הראייתית, שעליה בוסס כתב האישום, עיקרה בסרטונים אשר תיעדו את שהתחולל.

חלקן של כל אחת בביצוע העבירות – בהתאם לעובדות כתבי האישום:

ניצה חכמון, בעלת הגן – 15 מקרים בקירוב. מקרים אלה כוללים הכאה של קטינה בראש, דחיפה כדי שתשכב לישון, משיכה בידיים ורגליים של קטינים כשהם שוכבים על מזרון, גרירה, דחיפה של קטינה, הכאה פעמיים על פיה של קטינה אחרת.

דורית נחום, הוותיקה בנשות הצוות והגננת הראשית – 120 מקרים בקירוב. מקרים אלה כוללים צביטה של קטינים, הכאה של קטינים על חלקים שונים, הכאה של קטין באפו, זריקת צעצועים ודחיפה באמצעות קופסאות צעצועים, הכאה בראש, הטחה על קיר, דחיפה של הקטינים כך שראשם התנגש אחד בשני, משיכות בשיער; ומקרים רבים נוספים.

נטליה משה – 9 מקרים בקירוב.

שימרית שם טוב – 20 מקרים, הכוללים משיכה בחוזקה בידיהם של הקטינים, טפיחות עוצמתיות על גבם, הטחתם לעבר המזרונים ודחיפת ראשיהם בחוזקה למזרנים כדי שיירדמו.

יפעת חכמון, בתה של נאשמת 1 – 15 מקרים בקירוב. מקרים אלה כוללים הקמה של הקטינים ממזרונים עליהם ישנו בדרך של משיכה מהידיים והרגליים, אחיזה בחוזקה בידם של הקטינים כדי להזיזם ממקום למקום. באחד המקרים – שהינו החמור ביותר לשיטת ב”כ המאשימה – מדובר בדריכה על ראשו של אחד הקטינים.

תפ (ת”א) 754-12-14  מדינת ישראל נ’ ניצה חכמון.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה