השופטת לשעבר אתי כרייףהשופטת לשעבר אתי כרייף

השופטת בדימוס אתי כרייף, באומץ לב חושפת את הקלות הבלתי נסבלת בה אישה יכולה להעליל תלונת שווא על עבירות מין נגד גבר, שיכול להיות הבן שלכם.

orikrausltd פורסם בטיקטוק על ידי

“היום בקלות את יכולה להרוס חיים של גבר. ‘הטריד אותי, נגע בי, אנס אותי’. לך תוכיח שאין לך אחות”

אתי כרייף, השופטת לשעבר בעברה עבדה גם במשטרת ישראל, התייחסה לתופעת תלונות שווא של נשים נגד גברים וטענה בפודקאסט של אורי קראוס כי ”להיות גבר הפך להיות עילת מעצר”.

”אני אמא לבן, את יודעת שאני מזהירה אותו? אני מלמדת אותו, תיזהר, ושהכל יהיה מתועד שזה בהסכמה ושזה ברצון, תשמור מסרונים שמוכיחים שהיא רצתה וביקשה ופנתה”

“היום בקלות את יכולה להרוס חיים של גבר. ‘הטריד אותי, נגע בי, אנס אותי’. לך תוכיח שאין לך אחות. גם אם תוכיח אתה תהיה במעצר כמה ימים וידבק לך חותם של איש שפל כי ‘מישהי אמרה’. בדקתם מה המניע שלה? אולי אהבה נכזבת? אולי בצע כסף? אולי תאוות נקם?”

השופטת לשעבר אתי כרייף לא מקבלת את הטענה שאסור לחטט במניע של המתלוננת, גם אם המתלוננת אומרת שהיא עוברת ”אונס שני” במקרה כזה. ”אז שיגידו. אי אפשר לרצות את כולם. את יודעת מה הנשק שלי? האמת שלי, הביטחון שלי, על כל מילה שיוצאת לי מהפה”

השופטת לשעבר אתי כרייף חשפה את שידוע לכל מערכת אכיפת החוק ומושתק, תופעת תלונות השווא הפכה לרעה חולה, כולם מודעים וכולם פוחדים לדבר.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה