במשך 5 שנים הפעילו וניהלו הנאשמות מעון יום לפעוטות “אלחודן אלדאפי” בביתה של עתאמלה בכפר ריינה ללא רישיון הפעלה.

בהמשך לפרסום שלנו מיום 29/5/2022, היום הוגש כתב אישום לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד שתי מטפלות נואל עתאמלה (42) וופא בסול (42) מכפר ריינה – בגין התעללות בקטין, תקיפת קטין, הזנחת ילדים והפעלת מעון ללא רישיון במשך 5 שנים.

במעון טופלו כ- 32 פעוטות שגילם בין כ- 3 חודשים ועד כ- 3 שנים.

הנאשמות נואל עתאמלה ווופא בסול נהגו בהזדמנויות רבות ושונות, להטיל אימה על הפעוטות, להכות בסטירות את הפעוטות בפניהם וראשם, להשליך נעליים לעברם, למשוך בחוזקה בשיערם וגם נהגו לצעוק ולקלל את הפעוטות.

במשך חודשים מנעו הנאשמות מהוריהם של הפעוטות להיכנס למעון, והזניחו את הפעוטות בכך שהתעלמו מהבכי שלהם, מנעו מהם לשטוף את ידיהם ולהוריד את המים בשירותים לאחר עשיית צרכיהם, האכילו אותם בעודם עומדים, האכילו מספר פעוטות בצלחת וכפית משותפת, וכן נהגו להחליף להם חיתולים באותו חדר בו אוכלים ומשחקים. 

המטפלות דרשו ואף עודדו פעוטות שיכו אחד את השני כעונש על מעשיהם, זרקו עליהם נעל ובקשו מפעוטות אחרים להביא את הנעל כדי שיזרקו אותה עוד פעם. המטפלות קיללו את הפעוטות קללות קשות ואף אמרו

“כבר הרבצתי לך 100 פעמים, תביאו לי אותה”, “אם אני שומעת את הנשימה שלך אוי ואבוי לך”, “אתה ילד סאפל סאיב ומונחט” (“ילד שפל ונחות”).

תגיות:  Child abuse אבות למען צדק אלימות נגד ילדים גני ילדים גננת מתעללות בפעוטות .

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה