16/11/2022 הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד ארבעה עובדי גן במושב עזריה שבשפלה בגין עבירות התעללות בילדים. כתב האישום שהוגש נגד דיאנה נאסר בת ה-56, דוד לגאלי בן ה-25, ד.ב בן ה-52 ודניאל בכור בן ה-24, כולל שבעה אישומים של מקרי התעללות ותקיפה שונים בעשרה ילדים המתחנכים בגן, ירדן ציון בת 23 מיוחסת עבירה של של הפרת חובת דיווח.

כתב האישום מייחס לנאשמים נאסר, לגאלי וד.ב יחד עבירות של התעללות בקטין בצוותא חדא. בנוסף לדיאנה נאסר מיוחסות עבירות של תקיפת סתם, תקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש, הפרת חובה של אחראי והתעללות בקטין; לדוד לגאלי מיוחסות עבירות של תקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש, תקיפת סתם והתעללות בקטין; לד.ב מיוחסות עבירות של הפרת חובה של אחראי ותקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש, לדניאל בכור מיוחסות עבירות של התעללות בקטין והפרת חובת דיווח, ולירדן ציון מיוחסת עבירה של של הפרת חובת דיווח.

בכתב האישום מתוארים מקרי התעללות ותקיפה קשים שונים בעשרה מילדי גן “רחל לי”, בהם נמנע מהם לאכול בזמן האוכל, הטחת פעוטות בכיסא, תפיסה בעוצמה בזרוע, זריקת חפצים לעבר הפעוטות ודרכי ענישה מגוונות.

כתבי אישום נגד ארבע מטפלות מגן “רחל לי” במושב עזריה שבשפלה בגין תקיפה והתעללות בקטין

התעללות בקטין, תקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש ועבירות נוספות שביצעו במסגרת עבודתם בגן

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה