גברים הותקפו פי -11 יותר מנשים בתקיפה חמורה – 2068 גברים נפגעו מתקיפה חמורה של בת הזוג לעומת 177 נשים.

הבושה עוברת צד: בניגוד גמור לפרסומים של ויצו נעמת וארגוני הנשים אודות גידול של 300% באלימות נגד נשים! משטרת ישראל מציגה עלייה של 11% בתלונות של אלימות כלפי האישה , 13% בתלונות על אלימות כלפי הגבר בתמונה הכללית קיימת עליה של 9% באלימות נגד גברים מידי בת הזוג.

במסגרת בקשת חופש המידע 270/21 נחשפה העובדה כי בשנת 2020 אירעו 2068 מקרים בהם בת הזוג ביצעה תקיפה חמורה של בן זוגה.

כידוע תופעת הגשת תלונות השווא הינה נחלתן של נשים – תגובה הזויה של המשטרה שהתעקשו לציין כי יתכן שחלק מהגברים העלילו תקיפה נגד בת הזוג בעוד הגבר היה התוקפן ! רק מזכיר לכם שהמשטרה היא שמגדירה את האירוע כתקיפה חמורה.

לאור העובדה שבישראל קיימת אפליה בין נשים לגברים באכיפה וענישה בעבירות של אלימות במשפחה ונשים זוכות לאפליה מתקנת בתחום הפלילים ולא אחת מקום בו גבר היה משלם את המחיר המלא של מעשה האלימות במשפחה האישה אינה נאשמת כלל.

ברור לכל בר דעת, כי אישה אלימה ב-2068 אירועי תקיפה חמורה, לפחות בחלקם העבירה הייתה הרבה יותר חמורה.

ראו אירוע נורית שמייב (36) מפרדס חנה אשר ניסתה לרצוח את יניב אימנילוב, רכשה דלק בתחנת דלק פז בפרדס חנה ומילאה דלק בבקבוק שתייה שאיתרה ברכבה."שפכה את הדלק על פלג גופו העליון והציתה אותו" ועזבה את המקום כשהאש אחזה בכל חלקי גופו – לא הואשמה בנסיון רצח אלא רק בגרימת חבלה ונידונה ל-6 שנות מאסר בלבד.

השופטים, הפרקליטות, המשטרה, בחסות שירותי הרווחה וארגוני השוויון המגדרי , הפכו לחממה לנשים אלימות אשר יודעות כי מוחלים להן על אלימות ותקיפת גברים בישראל – לשיטתן תמיד האישה היא הקורבן גם כאשר היא מציתה את בין זוגה לשעבר.

דוברות אבות למען צדק.