10.3.22 המטפלת יסמין אבו חלף עבדה בפעוטון למרות חשדות על אלימות שהפעילה כלפי ילדי המעון וכלפי ילדיה – עד למעצרה בתחילת השבוע. בארגון ויצ”ו לא ידעו על התיק הפלילי נגדה לפני פניית כאן חדשות, בנימוק: “רק למשרד הממונה על האירגונים המפעילים מעונות יש סמכות לקבל מידע מהמשטרה”. משרד החינוך: “פועלים במלוא השאת כדי להבטיח את מוגנות הפעוטות”

נחשדה בתקיפת פעוטות ובאלימות כלפי ילדיה – והמשיכה לעבוד במעון עד שנעצרה

אחת המטפלות שנעצרה בחשד לתקיפה של פעוטות במעון ויצ”ו במבשרת ציון, יסמין אבו חלף, חשודה גם באלימות כלפי ילדיה – ועל אף זאת המשיכה לעבוד במעון עד למעצרה בתחילת השבוע. כך פורסם הבוקר (חמישי) בתוכנית “הבוקר הזה” בכאן רשת ב’.

בעקבות תלונה של הרווחה, נפתחה חקירה נגד אבו חלף בחודש אוקטובר שעבר בגין אלימות כלפי שניים מילדיה. כעת התיק נמצא בבחינת הפרקליטות. ראוי לציין כי חוק הפיקוח על מעונות היום אוסר על העסקת אדם שיש נגדו תיק פלילי תלוי ועומד בלי לקבל אישור מיוחד, ובארגון ויצ”ו לא ידעו על כך עד לפניית כאן חדשות.

תגיות:  Child abuse אבות למען צדק אלימות נגד ילדים גני ילדים גננת מתעללות בפעוטות .

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה