אישה אלימה תקפה חמישה פעוטות וקטינים, השיטה של הגננת: החדרת אצבעות לגופם של בעלי מוגבלויות.

יהודית בלוי, בעלת גן פרטי וקליניקה במרכז, הציגה עצמה כמי שפיתחה "שיטה שיקומית ייחודית" שמטרתה, לדבריה, לטפל בילדים הסובלים מעיכוב התפתחותי ובעיות שונות כמו שיתוק מוחין ואוטיזם.

במסגרת הטיפול, החדירה בלוי את אצבעותיה לפי הטבעת של חמישה פעוטות שצרחו מכאבים. כך מתואר בפסק הדין של השופט מנחם מזרחי, סגן נשיאת בית משפט השלום ברמלה, שגזר היום (ה') 15 חודשי מאסר על בלוי.

בצעד חריג, השופט מזרחי החליט לדחות את הסדר הטיעון שאליו הגיעו הפרקליטות והגננת. בין הצדדים נקבע בהסדר טיעון כי הפרקליטות תבקש מבית המשפט לגזור על בלוי תשעה חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות, והנאשמת תוכל לבקש עונש אחר.

ואולם, השופט מזרחי החליט כאמור לדחות את ההסדר וציין בהחלטתו היום כי "איני רואה עין בעין עם המאשימה, גם לא את המתחם שהוצע. הנאשמת ביצעה מעשים חמורים ביותר, מזעזעים, מעוררי חלחלה כלפי חמישה קטינים מוגבלים חסרי ישע".

גזר הדין נפתח בשם שירו של יהודה עמיחי "אלוהים מרחם על ילדי הגן". לפי המתואר, בלוי ניהלה את הגן שבו התרחשו המקרים בין 2012 ל-2020. היא טיפלה ב-12 פעוטות וילדים, בני שנתיים עד ארבע, שחלקם סבלו מבעיות רפואיות שונות כמו למשל שיתוק מוחין, אוטיזם ומוגבלויות אחרות.

השופט החליט שהפרקליטות התבלבלה וגזר על התוקפת בניגוד להסדר הטיעון 15 חודשי מאסר.

פורסם ב- ynet בתאריך 4/3/2021.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

עמותת אבות למען צדק

השאר תגובה

דילוג לתוכן