לאחר הרשעתן בחודש מרץ: שורוק קסיס הורשעה ב-10 עבירות התעללות, כולל התעללות נפשית, ו-14 עבירות של תקיפת קטין בידי אחראי. אמה סאוסן קסיס הורשעה בשבע עבירות התעללות, כולל התעללות נפשית, בשמונה עבירות של תקיפת קטין ושתי עבירות תקיפה בנסיבות מחמירות.

סאוסן קסיס ושורוק קסיס העבירו את הפעוטות במעון מסכת ארוכה, מתמשכת ומייסרת של התעללות ואלימות אגרסיבית שכללה מכות בכל חלקי הגוף, הטחה על מזרן או רצפה, משיכה בשיער, בעיטות וסטירות, טלטול ועוד. סאוסן קסיס ושורוק קסיס הטילו אימה על התינוקות, השליטו אווירה של פחד. הן גרמו לפעוטות לשבת דקות ארוכות ברציפות על ספת הילדים ללא כל פעילות וחשפו אותם למעשי האלימות וההתעללות שבוצעו במעון. "סאוסן קסיס ושורוק קסיס תקפו והתעללו בפעוטות, חסרי ישע וחסרי אונים, אשר נתונים לחסדיהן ותלויים בהן באופן מוחלט, באלימות קשה ואכזריות. מעשיהן של סאוסן קסיס ושורוק קסיס מעידים על קשיות לב, קהות חושים, זלזול מוחלט בחיי אדם ובבריאות הגופנית והנפשית של הפעוטות, ודפוסי מחשבה והתנהגות אלימים"

המדינה דרשה להטיל יותר משבע שנות מאסר על המורשעות בהתעללות ותקיפת פעוטות.

תגיות:  Child abuse אבות למען צדק אלימות נגד ילדים גני ילדים גננת מתעללות בפעוטות .

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק עמותה רשומה 580640969 , פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר. שותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: