דוברת חדשה ומפתיעה לעמותת האבות הגרושים: “הפמיניזם הוא עיוות שמייצר פירוד”. כך נכתב בפרסום בחדשות 0404.

אלירז פיין מונתה לדוברת העמותה.

הגב’ אלירז פיין, בת ה-29, אשה דתיה בעלת נוכחות בולטת במדיה החברתית ומנהלת קהילות רשת לנשים, החליטה להתנדב למשרת הדוברת של העמותה בנוסף לעבודתה כמרצה ויועצת בתחומי המשפחה.

“דווקא כאישה דתיה, אני יודעת שלא היה לנו צורך בפמניזם, אלא התורה היא זו שיצרה את האיזונים המדויקים לאיש ולאישה. וכל נתיבותיה שלום, כל הדרכים של התורה מובילות לשלום ויוצרות אחדות. לעומתה הפמניזם מלכתחילה הוא עיוות שמייצר פירוד, שנאה ופחד בין נשים וגברים, ככה שפשוט לי שהדבר הנכון הוא להשיב את האמון והשלום בין המינים”.

בשם הנהלת העמותה אנחנו שמחים על הצטרפותה של הגב’ אלירז פיין. אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין נשים וגברים להשגת הזכות להורות ולצדק גם לציבור האבות.

עמותת אבות למען צדק פועלת ותמשיך לפעול , לקדם מענה ראוי לאבות וגברים, לטובת כלל החברה הישראלית. שמחים על שיתוף פעולה פורה עם נשים בשורותינו. הורות וזוגיות בריאה, זה החלום של כולנו. מאחלים לגברת פיין ולנו הרבה הצלחה”.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה