אלינור וויליאמס, בת 22, נמצאה אשמה בעיוות של מהלך המשפט מוקדם יותר השנה, לאחר שהאשימה מספר גברים באונס ופרסמה תמונות בפייסבוק בטענה שהן מציגות פציעות שנגרמו בידיה של כנופיית.

אלינור וויליאמס נשלחה למאסר של שמונה שנים וחצי לאחר שנמצאה אשמה בתלונת שווא על כך שנאנסה וסורסרה על ידי כנופייה אסייתית, וטענה לאונס שלא היה נגד שורה של גברים.

שלושה גברים ניסו להתאבד לאחר האשמות שווא על אונס על ידי אישה אשר המציאה התעללות ואונס של כנופיית אסייתית.

תלונות השווא כללו אונס שלא היה נגד שלושה גברים, שאחד מהם, אוליבר גרדנר, פשוט ביקש ממנה מצית להדליק סיגריה ברחוב. ג’ורדן טרנגוב, ישב 73 ימי מאסר במעצר לאחר שהאשימה אותו באופן שווא שאנס וסמם אותה באיומי סכין.

טענתה פורסמה בפוסט, שהועלה במהלך הסגרים של הקורונה במאי 2020, הפרסום שלה שותף יותר מ-100,000 פעמים באינטרנט ועורר זעם לאומי בבריטניה, והוביל להפגנות בעיר הולדתה בארו-אין-פורנס, קומבריה.

אבל התברר שהיא המציאה את הסיפור, כאשר חבר מושבעים בבית המשפט של פרסטון קראון מצא אותה אשמה בשמונה סעיפי אישום של עיוות המשפט אשר נועדו לשבש את מהלך המשפט בינואר השנה.

ביום הראשון של הדיון בגזר הדין בן היומיים שלה, מוחמד רמזאן, בעל עסק שהואשם בפגיעה בנאשמת וויליאמס, אמר לבית המשפט כי חייו נהפכו ל”גיהנום עלי אדמות” על ידי ההאשמות השווא.

משפטה של וויליאמס, שהחל באוקטובר אשתקד, במהלכו היא האשימה מספר גברים באונס, החל משנת 2017, ואמרה למשטרה שהיא נסחרה על ידי כנופיה אסייתית.

ב-19 במאי 2020, היא נמצאה על ידי שוטרים ליד ביתה באי וולני עם פציעות שלטענתה נגרמו על ידי הכנופיה לאחר שנלקחה לבית בעיירה ונאנסה.

אבל התביעה טענה שוויליאמס גרמה לעצמה את הפציעות עם פטיש, שנמצא עם דמה.

נטען כי וויליאמס שלחה כמה הודעות לעצמה, וגרמה להן להיראות כאילו הן של סוחרים או קורבנות אחרים, ובמקרים אחרים עשתה מניפולציות על אנשים אמיתיים לשלוח הודעות שלדבריה הם מהמתעללים שלה.

היא הודתה בדיון קודם בסעיף אחד של עיוות מהלך המשפט, שנוגע ליצירת קשר עם אחותה ואמה בבקשות שייקחו פטיש לעורך הדין שלה.

וויליאמס, מרחוב טיזדייל, בארו, הורשעה בגין תשע עבירות של תלונת שווא ונשלחה לכלא לשמונה וחצי שנות מאסר.

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה