אישה מאשקלון העלילה אונס על בנקאיאישה מאשקלון העלילה אונס על בנקאי


בימים אלה מתנהל בבית המשפט הליך פלילי על תלונת שווא נגד תושבת אשקלון שהודתה כי בדתה תלונה על אונס נגד פקיד בנק, לטענתה, היא עשתה זאת לאחר שהחבר שלה גילה על הקשר שלה עם הבנקאי. בנוסף, הפקיד שאיבד את עבודתו בגלל התלונה הגיש נגדה תביעה אזרחית ותביעת לשון הרע.

מגיפת תלונות השווא, חוקרת: “מה קרה שפתאום הנסיבות השתנו מהתלונה שלך הראשונה להיום?”, שאלה החוקרת. וסיגל השיבה: “מה השתנה?? אני כבר לא זוכרת מה אמרתי”.

בשלב הזה, סיגל הופכת מקורבן של עבירת מין לחשודה במסירת הודעה כוזבת והחקירה הופכת לחקירה באזהרה.


חוקרת: שאלה אותה אם היא רוצה עו”ד וסיגל השיבה: “לא צריך עו”ד. למה אני צריכה את התיק הזה עליי, מה אתם רציניים?? נכון זרמתי איתו כי רציתי את זה. בבנק בפירוש אמרו לי להגיש תלונה”.

בהמשך שאלה אותה החוקרת “אחרי שחתמת על המסמכים, למה באת אליו שוב הביתה?” וסיגל השיבה: “אני כל הזמן הרגשתי שאני צריכה להתנהג ככה בשביל להשיג ממנו את מה שאני צריכה”.

החוקרת הקשתה: “אז בעצם את משתמשת במיניות שלך כדי להשיג דברים?”

סיגל השיבה: “כן, במקרה הזה כן. זו פעם ראשונה שזה קורה לי”.

בהמשך נשאלת סיגל על ידי החוקרת הם היא קיימה איתו יחסי מין מרצון טוב וחופשי או שהוא הכריח אותה. סיג השיבה: “הוא לא הכריח אותי ולא אנס אותי. אני קיימתי איתו יחסי מין מרצוני הטוב והחופשי וראיתי בכך דרך להשיג את מה שאני צריכה”.

חוקרת: “אז למה הגשת עליו תלונה?”

סיגל: “כי החבר שלי עלה על זה שאני בקשר איתו. אם חבר שלי לא היה עולה על זה, לא הייתי מגיעה לבנק ולא הייתי באה להגיש תלונה”.

דוברות אבות למען צדק

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה