האישה העלילה כי בארוחת שישי התחצף בנם לאביו, והוא בתגובה דחף אותו על הספה והיכה אותו באגרופים לפניו.

בכתב האישום, שהתיאורים בו מזכירים לעיתים את הסצינה האלימה המתמשכת והבלתי נשכחת של ההתעללות בשירה איזקוב כפי שתוארה על ידה בתוכנית “עובדה”,  נטען כי אשתו של הנאשם נעמדה בין הילד לבין האבא והאחרון בתגובה תפס אותה בחוזקה, השליך אותה על הרצפה ואמר לה: “היום מגיע לך למות”, וגם, “היום את תמותי”, תוך שהוא בועט בה בכל חלקי גופה ובראשה. כאשר האשה ניסתה לברוח, נטען, הנאשם דפק את ראשה בקיר ואמר לה: “אמרתי לך לא לזוז. היום מגיע לך למות, אם את רוצה אעשה את זה עכשיו”, הוא בעט בזרועה, לקח את הטלפונים שלה ושל בנם השני בן ה-11 ויצא מן הבית.


האשה התקשרה למוקד 100 של המשטרה כשהיא בוכה, ומסרה למוקדנית כי בעלה היכה אותה ושבר את ידה. התביעה טוענת שכתוצאה מהתקיפה נגרמו למתלוננת חבלות בזרועה השמאלית והיא נזקקה לטיפול רפואי, בעוד שגם לבנה נגרמה חבלה – סימן אדום ושריטה בלחיו.
אישום זה ייחס לנאשם עבירות חמורות: תקיפת חסר ישע וגרימת חבלה על ידי אחראי, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, ואיומים.

האישום השני מתאר אירוע שהתרחש לכאורה בינואר 2020. נטען בו, כי בין בני הזוג התגלע ויכוח שבעקבותיו תפס הנאשם את ידה של אשתו, עיקם אותה וגרם לה לשבר בכף ידה הימנית, שגובסה. עוד נטען, כי יומיים לאחר המקרה הזה חתם הנאשם על הצהרה לפיה אשתו לא תתלונן נגדו ואילו והוא מתחייב ללכת לטיפול.
באישום הזה מייחסים  לנאשם עבירות חבלה חמורה ושיבוש מהלכי משפט.

אישה אלימה, נשים אלימות, אישה מכה ואלימות נשים בכלל אינה תופעה זניחה כלל.

בסופו של דבר התגלה כי האישה ביצעה הונאה נגד הביטוח הלאומי בסך של 300 אלף ₪ והאב שוחרר למעצר בית. עוד גבר במצוקה.

https://posta.co.il/article/68689-2

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה