אישה הוליכה שולל והונתה קורבנות במיליוני שקלים.

חוקרי מפלג ההונאה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים השלימו את פעולות החקירה הסמויה והגלויה במסגרת חקירת פרשיית הונאה במהלכה חשודה אישה, אשר הונתה על פי החשד מספר קורבנות אותם הכירה בשנים האחרונות.

בתחילת החודש התקבלה שיחה במוקד 100 של משטרת ישראל מפי החשודה בה מסרה כי בכוונתה לפגוע בעצמה וביקשה כי ניידת משטרה תגיע לביתה ביישוב סמוך לירושלים.

שוטרות הסיור מתחנת לב הבירה שהגיעו לכתובתה, שמעו מפיה כי פגעה באנשים רבים וביקשה להסגיר עצמה, וזאת מבלי שידעה כי מתנהלת חקירה סמויה אודותיה וכי קיים בידי חוקרי מפלג ההונאה שביחידה המרכזית ירושלים צו מעצר

החשודה הועברה לחקירה במפלג ההונאה, שם ביקשה להתנצל על מעשיה והפגיעה שנגרמה מהם לקורבנות. במהלך החקירה, נגבו עדויות ונאספו ממצאים רבים, מהם עלה כי החשודה רקמה בעורמה רבה ובשיטתיות סיפורי בדיה באמצעותם הוליכה שולל את הקורבנות אותם הונתה בסכומי כסף המצטברים לכדי מיליוני שקלים. בנוסף הונתה החשודה תושב מעלה אדומים תוך איום לחשוף את תמונותיו האינטימיות שהגיעו לידיה. בנוסף, גילו החוקרים שהונתה גם אדם שהתקין מזגן בדירתה בתואנות שווא ביחס למצבה הכלכלי.

פורסם באתר – 0404 בתאריך 15/11/2021.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה