מכתב האישום שהוגש הבוקר נגד הנאשמת ביום 9/2/2020, תושבת אזור ירושלים, צוין כי היא היתה לבושה בפאה והתחזתה לעובדת דואר. על פי כתב האישום היא לא ידעה כי אהובה וגרושתו התגרשו ודקרה אותה באמצעות אזמל. “היום את מתה ואף אחד לא יציל אותך”, צעקה לה הנאשמת.

על פי האישום, קורבן ניסיון הרצח הינה תושבת עין כרם שהייתה נשואה במשך שנים רבות לבעלה, והשניים התגוררו יחד בביתה בעין כרם. במהלך שנת 2018 השניים התגרשו, אך המשיכו להתגורר יחד בעין כרם.
הגבר הגרוש ניהל קשר עם הנאשמת, שלא ידעה על דבר גירושיו מתושבת עין כרם, אך ידעה כי השניים מתגוררים יחד. בשלב מסוים, על פי האישום, החליטה הנאשמת לרצוח את גרושתו של בן זוגה, ולהביא לכך שבן הזוג יעבור להתגורר עמה.
לפני כשבועיים, הגיעה הנאשמת לבית בעין כרם, כשהיא חובשת פאה ומסתתרת מאחורי מטריה. הנאשמת הביאה עמה חבילות דואר, וחיכתה מחוץ לבית עד שבן זוגה יצא ממנו, והקורבן תישאר לבדה.
סביב השעה 18 בערב, ניגשה הנאשמת לבית, הציגה את עצמה בפני קורבן הדקירה כדוורית, וביקשה ממנה לחתום עבורה על חבילת דואר. בזמן שתושבת עין כרם הסתובבה על מנת לחתום על חבילת הדואר, הוציאה הנאשמת אזמל מכיס בבגדיה, והחלה לדקור את הקורבן.
הנאשמת רדפה אחרי המתלוננת, קפצה על גבה, ודקרה אותה מספר פעמים בגבה, עד שהמתלוננת נפלה עם פניה לארץ. הנאשמת התיישבה על גבה של המתלוננת, בעוד המתלוננת צועקת “הצילו” שוב ושוב, ודקרה אותה פעמים רבות בפלג גופה העליון ובצווארה, במטרה לגרום למותה.
במהלך כך, צעקה הנאשמת: “אף אחד לא יעזור לך; אף אחד לא ישמע אותך; עכשיו אני הורגת אותך; אל תצרחי, עוד שניה את מתה; אני הורגת אותך היום; את לא יוצאת מפה היום חיה; היום את מתה ואף אחד לא יציל אותך; חבל לנסות תכף אני גומרת אותך עוד רגע את מתה”.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה