גופה של אשה בת 90 התגלתה בחדר המוסד שנמצא בדרך הים בעיר. שותפתה נעצרה בחשד כי תקפה אותה והובאה לחקירה. לדברי החשודה, שמעצרה הוארך עד יום שלישי, היא פעלה מתוך הגנה עצמית.

שה בת 82 נעצרה ביום שישי בחשד לרצח לאחר ששותפתה לחדר בבית אבות בחיפה  נמצאה מוקדם יותר היום ללא רוח חיים. במשטרה התקבל דיווח ולפיו גופתה של האשה, בת 90, נתגלתה בחדר במוסד שבדרך הים בעיר. צוות מד”א שהוזעק למקום קבע את מותה של האשה, שעל גופה נמצאו סימני אלימות. על גוף החשודה התגלו גם כן סימני אלימות והיא פונתה לבית חולים לבדיקות. מעצרה הוארך בשלושה ימים.

מחקירת האירוע עולה כי השתיים התגוררו באותו החדר בבית האבות זה כחודשיים. עוד עולה מהחקירה כי ככל הנראה היה עימות פיזי בין השתיים. בעדותה הראשונית אמרה החשודה כי הן לא הסתדרו ביניהן. לדבריה, המנוחה ניסתה לתקוף אותה ובאקט של הגנה עצמית היא דחפה אותה בחזרה, מה שגרם לנפילתה ולמותה. בבית האבות אמרו כי לא היו סימנים מקדימים לאירוע ושהם לא ידעו על הסכסוך בין השתיים..

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה