בני הזוג החליטו להתגרש. למרות חוסר רצונה של האישה בגירושים, הבעל עזב את הדירה שלהם ועבר להתגורר לבד.

כעבור זמן מה הוא ביקש מאשתו שתביא את הילד אליו לביקור. האישה האלימה אשר דקרה את בעלה נעתרה, וביקשה להיכנס לראות את הדירה כדי לוודא שהתנאים בה מתאימים. אלא שבתיק שלה היא הביאה סכין מטבח באורך כ-10 ס”מ.

לאחר שנכנסה לדירתו של הבעל עם הילד האישה האלימה הובילה את בעלה אל חדרי השירותים והמקלחת בטענה שהיא רוצה לעשן שם. הם החלו לשוחח על מתווה הגירושים, ואז היא ביקשה ממנו לחכות רגע עד שתחזור עם “הפתעה” שיש לה בשבילו.

היא הלכה לתיק ושלפה מתוכו את הסכין שהייתה עטופה בשקית, וביקשה מבעלה בנפרד להסתובב בשביל ה”הפתעה” שהכינה לו, ואיך שהוא הסתובב היא דקרה אותו בגבו. היא הצליחה לדקור אותו במותן פעם אחת, דקירה שגרמה לו לדמם, בשעה שבנם בחדר הסמוך.

הבעל ההמום הצליח לעצור אותה מלדקור אותו שוב, חטף מידיה את הסכין, זרק אותה מחלון השירותים וניסה לצאת מהחדר תוך שהוא צועק לבנם שיברח אל השכנים. האישה אשר אך זה הרגע דקרה את בעלה, ניסתה למנוע זאת מהילד, אבל הגבר המדמם הצליח להתחמק ממנה ולהוביל בבהלה את בנם לשכנים.

או אז, האישה תפסה סכין מטבח נוספת והחלה לרדוף איתה אחרי הבעל ברחוב, לעיני עוברים ושבים.

שירות המבחן המליצו על עונש של עבודות שירות, וצו מבחן לשנה, והסנגור יחד עם התביעה הסכימו על תשעה חודשים בעבודות שירות בלבד.

פורסם באתר פוסטה – דקרה את בעלה בנפרד לעיני בנם הקטן אבל לא תלך לכלא

אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה