אנה קורמשינה ומרינה טראסנקו רצחו את המדען אלי ללוז בכוונה תחילה, במטרה לשדוד אותו. השופטים לא קיבלו את טענת ההגנה לפיה הן “נשברו” בשל עיסוקן בזנות.

בדצמבר 2011 נמצאה גופתו של ללוז, בן 70, בדירתו ברחוב דיזנגוף בתל אביב. הגופה הייתה שרופה לחלוטין ונשאה סימני אלימות קשים. מומחים רבים שהגיעו לדירה, ובהם חוקרי משטרה וזיהוי פלילי, מומחי שריפות וכן נציג המכון לרפואה משפטית, מצאו בתוך הדירה השרופה בחלקה פתק ועליו מספר טלפון. זה היה העוגן שהוביל את החוקרים לקורמשינה. הטלפון הוביל לכתובת, ומשם הגיעו השוטרים גם לטראנסקו. שתיהן, כך הסתבר, נערות ליווי שהגיעו לארץ באופן בלתי-חוקי.

 

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (חמישי) את אנה קורמשינה, בת 32, ומרינה טראנסקו, בת 27, שתי נערות ליווי מאוקראינה, ברצח בכוונה תחילה של ד”ר אלי ללוז, כימאי בן 70, בדירתו בתל אביב בדצמבר 2011. לאחר הרצח הן שרפו את גופתו ושדדו את תכולת דירתו. השופטים לא קיבלו את טענת ההגנה, לפיה השתיים הגיעו ל”נקודת שבר” בשל עיסוק מתמשך בזנות, ואיבדו שליטה על מעשיהן דווקא בליל הרצח

שתי נערות ליווי הורשעו ברצח ד”ר לכימיה מתל אביב – וואלה! חדשות (walla.co.il)

By אבות למען צדק

אבות למען הצדק פועלת ומקדמת שוויון בין המינים בכל תחומי החיים, למען חיזוק מעמד המשפחה, זכויות גברים אבות ובנים, יוזמת הקמת קהילות תומכות לגברים במשבר ושותפה בפורום הארגונים למען המשפחה.

השאר תגובה