משרד המשפטים והמשרד לביטחון הפנים פרסמו את תזכיר חוק למניעת אלימות במשפחה, תיקון מס' 19 – הוראת שעה, פיקוח טכנולוגי להבטחת קיומו של צו הגנה), התשפ"ב-2022.

https://www.tazkirim.gov.il/s/law-item/a093Y00001Y44GsQAJ

על פי התזכיר, השימוש בפיקוח אלקטרוני, נגד גברים בלבד, יתקיים במקרה שקיים צו הגנה נגד אדם (כ – 6000 גברים בשנה) החשוד באלימות במשפחה או נטען נגדו שהיה אלים, במקרים הללו יחויב לשאת על גופו צמיד אלקטרוני, באמצעותו תבצע המשטרה מעקב כדי לפקח שהוא אכן עומד בתנאי הצו שהוצא נגדו. במקרה של הפרת הצו תקבל המשטרה התרעה על גישה אסורה של הגורם לקורבן.

דא עקא, שצווים מעין אלו, מוצאים כדבר שבשגרה בסכסוכי משפחה תמיד כלפי גברים נורמטיביים, וזאת בניגוד מוחלט למחקרים בתחום המוכיחים כי אלימות במשפחה הנה סימטרית, ללא הבדל מגדרי – עובדה שמצביעה על הטיה, אפליה ואכיפה בררנית.

מטרת התיקון לחוק, אינה מניעת אלימות במשפחה ורצח, אלא איזוק אלפי גברים בשנה בחסות  85% תלונות השווא באלמ"ב תוך התעלמות מוחלטת של הפרקליטות מהתופעה. או שמא, מדובר בחלק מתוכנית בשלבים והפתרון הסופי המתוכנן הנו "מכלאות לגברים".

נוכח אי ביטולה של הנחיה 2.5 של הפרקליטות המאפשרת ומעודדת הלכה למעשה אלפי תלונות שווא באלמ"ב מבלי הגשת כתבי אישום נגד נשים, הפכו צו הגנה לשגרה בסכסוכי גירושין, בראש ובראשונה ככלי בידי נשים על מנת לנתק בין האב לילדיו ולהגדיל סכום המזונות – מבלי שהאשה תיאלץ לתת הדין במקרה של תלונת שווא.

הסיבה היחידה לעיסוק בסוגיה, הנה דווקא החיבור לתופעות שאין להן דבר וחצי דבר עם החברה היהודית, כגון: מעמדן של נשים בחברות מוסלמיות, מדינות עולם שלישי ורצח על רקע מה שמכונה "כבוד המשפחה" בחברה הערבית. פילוח עומק של רצח נשים יגלה, כי ככל שמדובר באוכלוסייה היהודית, הרי שה'תופעה', אם בכלל קיימת, עומדת על פחות מ 1 – למיליון (דירוג נמוך ביותר מבין מדינות המערב).

קידום חוק האיזוק האלקטרוני לגברים אלימים, תוך התעלמות מוחלטת מאלימות נשים, בטרם ביטול 'דה יורא' ו– 'דה פקטו' של הנחיה 2.5, המונעת הגשת כתבי אישום כנגד נשים בגין תלונות שווא, תעודד הגשת תלונות שווא, תביא לאיזוק, על כל פגיעתו המשפילה והפוגענית בכבוד האדם, תהרוס חייהם של אלפי גברים ותדחוק רבים מהם לאובדנות, ובוודאי, תעצים הסכסוך וכפועל יוצא תפגע גם בילדים המשותפים.

כל עוד מתעלמים מתופעת תלונות השווא של נשים נגד גברים במסגרת אלמ"ב ועבירות מין לחוקים אלה אין תוקף מוסרי ומדובר בהמשך חקיקה שמטרתה רדיפת גברים.

התיקון לחוק יתן בידי נשים הזדמנות להמשיך, לפגוע ולהתעלל בבנים שלנו. אמצעי נוסף באלימות ההולכת וגוברת נגד גברים בישראל, תוך שלילת זכויות אדם בסיסיות.

ארגוני הנשים הכריזו מלחמה נגד הגברים, הבנים של כולנו, החוק הינו המשך הדמוניזציה של הגברים, ובעיקר – איזוק אלקטרוני לא ימנע אף רצח.

דוברות אבות למען צדק.

By אבות למען צדק

עמותת אבות למען צדק

One thought on “איזוק אלקטרוני היום, מכלאות לגברים מחר.”

השאר תגובה

00:00
00:00
דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: